Za upit stanova Beograd vlasnik stanova pronađeno 1823 oglasa

PRODAJA, 3.0 STAN NA BANJICI SA GARAZNIM MESTOM

Banjica, Vozdovac, Beograd

U ponudi je trosoban stan na Banjici, smesten u novoj modernoj zgradi izgradjenoj po savremenim standardima uz koriscenje kvalitetnih materijala.... više

205.000€ (3 153 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Sopot, Kosmaj - Prvomajska, 60m2

Kosmaj, Sopot, Beograd

Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2.5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji... više

115.000€ (1 916 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Beograd, Voždovac, Lekino brdo, dvosoban, 42.37m2 , lux ID#1618

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,dvosoban,42.37 m2 ,118700 eur Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više

118.700€ (2 826 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/5 spratova

Čukarica, Cerak - Lipar, 85m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan.... više

138.000€ (1 623 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 2/2 spratova

mogucnost adaptacije u dvoiposoban u naselju Braće Jerković ID#5703

Centar, Voždovac, Beograd

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine... više

170.000€ (2 786 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 5/10 spratova

LEKINO BRDO, VOZDOVAC, PETOSOBAN STAN

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

Prodajemo, u novogradnji iz 2018.godine izuzetno luksuzan, petosoban stan na trecem spratu od ukupno cetiri, u zgradi sa liftom. Stan je sam... više

518.000€ (3 500 €/m²)

  • 5 soba
  • 148m²
  • 3.sprat

Rakovica, Kneževac, Muminovacka , 2.0, 53m2, 111000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 132008, II/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom... više

111.000€ (2 094 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 2/2 spratova

Vračar, Karađorđev park - Nebojšina, 73m2

Karađorđev park, Vračar, Beograd

Vračar, Karađorđev park - Nebojšina 4.0, 73m2 (lođa 3m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum U ponudi... više

310.000€ (4 246 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 73m²
  • 1/6 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Tadije Sondermajera, 5.0, 165m2, 790000 EUR

Blok 65, Beograd

Deluxe sređen stan za svaku preporuku u okviru luksuznog kompleksa Wellport, koji pruža život po visokim standardima i uz punu privatnost i... više

790.000€ (4 787 €/m²)

  • 5 soba
  • 165m²
  • 11.sprat

Salonski stan za prodaju centar ID#599476

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

Salonski stan za prodaju centar U ulici Strahinjića Bana, u delu između Skadarske i Francuske ulice za prodaju salonski stan uknjižen na 108m2.... više

600.000€ (5 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 108m²
  • 1/5 spratova

Palilula, Borča, 29. novembra, 4.0, 86m2, 215000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 127436, dupleks, francuski balkon, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta. Fenomenalan... više

215.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere, 84m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere 3.0, 84m2 (terasa + lođa 7m2), 4/10, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi... više

235.000€ (2 797 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 4/10 spratova