Za upit stanova Beograd vlasnik stanova pronađeno 1823 oglasa

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 67m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3.0, 67m2 (terasa 5m2), 4/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom... više

299.925€ (4 476 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • 4/8 spratova

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe, 60m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2.0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/5, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan na Karaburmi, smešten... više

160.000€ (2 666 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • vp/9 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 2.0, 63m2, 289000 EUR

Blok 65, Beograd

Veoma komforan stan u lux naselju West 65, kvalitetan, čine ga dnevni deo - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, odvojena spavaća soba, kupatilo... više

289.000€ (4 587 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 6/6 spratova

Stari grad, Politika, Hilandarska, 2.0, 48m2, 230000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 108015, VPR/V, lift, salonski, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta,... više

230.000€ (4 791 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²

Marijane Gregoran, 3.0, 49m2+6m2+20m2, 5/5

Karaburma, Palilula, Beograd

Karaburma, Marijane Gregoran, trosoban dupleks, uknjižen na 49m2, mereno sa dve terase i potkrovljem ukupno 75m2. Na petom je spratu od pet,... više

165.000€ (3 367 €/m²)

  • 3 soba
  • 49m²
  • 5/5 spratova

Prodaja stana, Zvezdara, Voje Veljkovića 86m2, trosoban, lux ID#1552

Kluz, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je šarmantan trosoban stan u predivnom delu Beogradu na Zvezdari koji nudi blizinu sadržaja, parkova i živahne zajednice. Otkrijte... više

275.200€ (3 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/4 spratova

VRACAR HRAM 65m2 , 10(L) , 235000e

Hram, Vracar, Beograd

Agent prodaje: Nikola 060/0244-777 PREDSOBLJE, DNEVNA SOBA,SPAVACA SOBA,KUHINJA,KUPATILO I LODJA. uknjizen 2/4 SUMATOVACKA više

235.000€ (3 615 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 80m2 , T , 380000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Kraljice Drage Obrenovic, 3.0, 80.35 m2 sa terasom, X od XVI spratova, cg, 3 lifta,... više

380.000€ (4 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 10.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

310.999€ (3 658 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić, 77m2

Cvetkova pijaca , Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić 3.0, 77m2 (terasa 7m2), 4/4, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je kvalitetan,... više

269.500€ (3 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

RAKOVICA KANAREVO BRDO 23m2 , 53000e

Kanarevo Brdo, Rakovica, Beograd

Uknjizen 3/4 KANAREVO BRDO više

53.000€ (2 304 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 3.sprat

Voždovac, Medaković 2, Rastka Petrovića, 2.0, 45m2, 98000EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 85812, IV/IV, dupleks, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

98.000€ (2 177 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4/4 spratova