Za upit stan west 65 pronađeno 1274 oglasa

Dvoiposoban stan u izgradnji 62m2, I sprat, Obrenovac (CENTAR) - 122.880€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 62.06m2, koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više

122.880€ (1 981 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 153550€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1098902 - Cena je 153 550e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se trosoban ,uknjižen stan bez tereta i zabeležbi na Tatarskom... više

153.550€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 2/3 spratova

Prodaja, Stan, Niš, Medijana, Ćele kula

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju stan u izgradnji na najtraženijoj lokaciju u centru grada, u blizini stadiona Čair. Stan idealne strukture koji sa 60m2 ima čak... više

110.000€ (1 833 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Petosobna nekretnina, Nova Detelinara, Sajam. Cena stana 200.000eu + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana 1065203. Nekretnina na... više

200.000€ (1 666 €/m²)

  • 5 soba
  • 120m²
  • 3/5 spratova

STARI GRAD CENTAR 60m2 , 299000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kondina, 2.0, 60 m2, bez lodje, II od VI spratova, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet,... više

299.000€ (4 983 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2.sprat

Garsonjera u izgradnji 27.57m², PR, Obrenovac, CENTAR – 55.140€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 27.57m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

55.140€ (2 042 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje

Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura: 65,69... više

118.242€ (1 819 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 54m2 , T , 290000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Beograd na vodi, Kings park residence, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 54 m2 sa terasom, V od... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića, 70m2 + terasa 140m2

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića 3.0, 70m2 + terasa 140m2, PR/4, CG/GAS Na prodaju nov, komforan i veoma funkcionalan trosoban... više

250.000€ (3 571 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 198000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100562. Cena stana 198 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. U ponudi stan na idealnom mestu na bulevaru - dvorišno... više

198.000€ (3 046 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1/8 spratova

Stan 51 m2, drugi sprat - Kragujevac, Pivara, u izgradnji

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 51 m2 u izgradnji, u Kragujevcu, u naselju Pivara. Od prostorija ima, uz hodnik i dnevni boravak sa trpezarijom, dve... više

104.436€ (2 047 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 2/3 spratova

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 39.10m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

66.470€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova