Za upit stan west 65 pronađeno 1274 oglasa

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 172m2, 445000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

445.000€ (2 587 €/m²)

  • 3 soba
  • 172m²
  • 2.sprat

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 74m2, 371850 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

371.850€ (5 025 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 3.sprat

- novi beograd sf 2635

Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd

U ponudi je luksuzan stan u prestižnom kondominijumu Wellport, prvom pravom kompleksu sa akcentom na privatnost i sigurnost. Ovaj stan na prizemlju... više

344.999€ (3 791 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • .sprat

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 192m2, 465000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

465.000€ (2 421 €/m²)

  • 3 soba
  • 192m²
  • 2.sprat

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Đačkog bataljona, 3.0, 65m2, 127500EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, moze zamena(), stambena zgrada.... više

127.500€ (1 961 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Trosobni stanovi 64.81m² - 67.79m² | Obrenovac (CENTAR) - 129.620€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Idealni za porodice Na prodaju su trosobni stanovi površine 65–68 m² u kvalitetnoj novogradnji, savršeni za porodice koje traže prostran, komforan... više

129.620€ (2 025 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • .sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 60 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.265.000€ (4 454 €/m²)

  • 5 soba
  • 284m²
  • Prizemlje

Šestosoban stan NOVI SAD, 617700€

Bulevar, Novi Sad

EKSKLUZIVAN , šestosoban stan 213m2 ! CEO SPRAT na vrhunskoj lokaciji!JEDAN OD NAJBOLJIH STANOVA U GRADU, nadomak bul. Oslobođenja! Agencijska... više

617.700€ (2 900 €/m²)

  • 6 soba
  • 213m²
  • 3/4 spratova

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 3.0, 61m2, 82500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog... više

82.500€ (1 352 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 2/2 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona, 54m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 2.0, 54m2 (terasa 6m2), 5/15, CG, lift, interfon, garaža Stan u Beogradu na vodi, u... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

Bačka Palanka, Okolna mesta, Čelarevo, 2.0, 62m2, 29000EUR

Centar, Bačka Palanka

Agencijski ID: 132492, PR/, uknjizen, za renoviranje. Na prodaju stan 62m2 u centru Celareva. Stan se nalazi u kuci gde ima jos dva stana.... više

29.000€ (467 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²

Zvezdara, Mali Mokri Lug - Pešterska, 62m2 - IDEALNO ZA INVESTITORE, 3a

Mali mokri lug, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mali Mokri Lug - Pešterska - IDEALNO ZA INVESTITORE 2.0, 62m2, PR/1, TA, telefon, podrum, parking Stan u prizemlju porodične kuće,... više

130.000€ (2 096 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/1 spratova