Centar, Zemun, Beograd
Na lokaciji -Zemun, Gornji grad, naselje Meandri ,nadomak ulice Cara Dusana na lokaciji koja je mirna, dobro povezna sa svim delovima grada... više
204.400€ (2 800 €/m²)
Učiteljsko Naselje, Beograd
Beograd, Zvezdara, Učiteljsko naselje - Ruđera Boškovića 3.0, 65m2, 4/5, EG U ponudi je funkcionalan trosoban stan površine 65m2. Stan je... više
204.999€ (3 153 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102502 - U Novom Sadu, na Grbavici nedaleko od Limanske pijace i Osnovne škole Sonje Marinković, prodaje se nameštеn četvorosoban... više
324.800€ (2 800 €/m²)
Grocka (mesto), Beograd
Agencijski ID: 132142, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 55m2 + 20m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza,... više
74.500€ (993 €/m²)
Grocka (mesto), Beograd
Agencijski ID: 132140, I/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog... više
85.500€ (1 357 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijska oznaka 106578. Cena stana je 155.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se stan u novijoj, lepoj zgradi na Novoj Detelinari. Objekat... više
155.000€ (3 039 €/m²)
Lekino Brdo, Novi Beograd, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 3.0, 65.97 m2 sa terasom od 9.14 m2, III od IV sprata, podno... više
263.880€ (3 998 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 145 m2 sa 2 terase, I od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon,... više
650.000€ (4 482 €/m²)
Dom zdravlja, Medijana, Niš
Na prodaju penthaus kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje.... više
227.500€ (1 750 €/m²)
Lion, Zvezdara, Beograd
Penthouse, duplex od 157kvm, na V i VI spratu u mirnom delu Liona. I nivo od 100kvm ima: ulazini deo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom... više
385.000€ (2 452 €/m²)
Djeram, Zvezdara, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Djeram, Djevdjelijska, 4.0, 160 m2 sa terasom i balkonom, V od V spratova, dupleks, cg, lift, video nadzor,... više
375.000€ (2 343 €/m²)
Ledine, Novi Beograd, Beograd
STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više
125.400€ (2 786 €/m²)