Za upit stan vrnjacka Banja pronađeno 104 oglasa

Na prodaju apartman 79m2, u Vrnjačkoj Banji

Centar, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju apartman 79m2, u centru Vrnjačke Banje, u hotelskom kompleksu u neposrednoj blizini Aqva parka. Apartman se sastoji od dnevnog boravka... više

200.000€ (2 531 €/m²)

  • 2 soba
  • 79m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom... više

72.164€ (1 899 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

72.556€ (1 909 €/m²)

  • Garsonjera
  • 38m²
  • Prizemlje

2.0 Stan, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji. Kompleks stanova je smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje, što pruža neophodnu udobnost i spokoj.... više

93.690€ (1 993 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

94.735€ (1 894 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 3.sprat

Centar Vrnjačke Banje, višenamenski objekat kod Aqua parka ID#1532

centar, Vrnjačka Banja, Vrnjačka Banja

MAGNAT 064.5.800.900 - EKSKLUZIVNO prodaje - u potezu između Glavne autobuske stanice i Akva Parka u Vrnjačkoj Banji - najpoznatijoj turističkoj... više

1.500.000€ (1 500 €/m²)

  • 10.0 soba
  • 1000m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

120.000€ (1 666 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 3/3 spratova

LUX Dvosoban stan u centru Vrnjačke Banje, 39.11 m², Zepterme, spa, bazen

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju je luksuzan dvosoban apartman u kompleksu Zepterme, u centru Vrnjačke Banje, na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na II spratu zgrade... više

149.900€ (3 843 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 2/6 spratova

Oglas

Vrnjačka Banja

U ponudi je jednosoban stan u modernoj novogradnji koja je trenutno u izgradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji,... više

63.730€ (1 770 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/4 spratova

LUKSUZNA PRILIKA U SRCU VRNJAČKE BANJE – MODERAN STAN U IZGRADNJI!

Vrnjačka Banja

Završetak radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u savremenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, u jednoj... više

79.675€ (1 770 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/4 spratova

Savremeni Život u Banji – Stan u Izgradnji na Odličnoj Lokaciji

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj... više

55.430€ (1 788 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • 4/4 spratova

MODERAN STAN U VRNJAČKOJ BANJI – IDEALAN DOM I INVESTICIJA U IZGRADNJI

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Na prodaju je jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji koja se gradi u jednoj od najatraktivnijih... više

55.420€ (1 787 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/4 spratova