Centar, Kragujevac
Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta... više
85.000€ (1 808 €/m²)
Centar, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju lux stan u strogom centru od 148 m2 . Stan je novije gradnje i veoma je prostran. Ima veliku dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom,... više
370.000€ (2 500 €/m²)
Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac
U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.1... više
93.400€ (2 075 €/m²)
Aerodrom, Kragujevac
Ukoliko tražite udoban i komforan stan na odličnoj lokaciji, ovo je prilika za vas. Na prodaju stan površine 53m2 u naselju Aerodrom. Stan... više
94.000€ (1 773 €/m²)
Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju stan duplex od renomiranog investitora površine od 95 m2 plus terasa, koja ne ulaze u kvadraturu stana. Stan se nalazi na četvrtom... više
187.000€ (1 968 €/m²)
Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju stan površine 75 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više
155.719€ (2 076 €/m²)
Pivara, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju stan površine 51 m2 u izgradnji, u Kragujevcu, u naselju Pivara. Od prostorija ima, uz hodnik i dnevni boravak sa trpezarijom, dve... više
104.436€ (2 047 €/m²)
Centar, Kragujevac
U ponudi je jednoiposoban stan površine 49 m², koji se nalazi na prvom spratu novije zgrade sa liftom i garažnim mestom. Stan poseduje terasu... više
100.000€ (2 040 €/m²)
Centar, Kragujevac, Kragujevac
U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 61,42 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više
135.125€ (2 215 €/m²)
Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju odličan, komforan, stan u Kragujevcu, naselje Erdoglija, na prvom spratu površine 51 m2. Stan se nalazi u zgradi koja nema lift,... više
90.000€ (1 764 €/m²)
Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac
Predstavljamo vam prostran i potpuno renoviran stan smešten na desetom spratu solitera iza Maxija na Maloj Vagi. Zgrada je opremljena sa dva... više
140.000€ (1 538 €/m²)
Pivara, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju stan površine 53 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Pivara. Od prostorija ima, uz hodnik i dnevni boravak sa trpezarijom, dve... više
106.106€ (2 002 €/m²)