Za upit stan savski Venac pronađeno 196 oglasa

Na prodaju – Luksuzan stan u srcu Dedinja, ekskluzivna lokacija kod Belog dvo

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku – raskošno opremljen stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, smešten u manjoj, modernoj zgradi u blizini... više

950.000€ (5 428 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 175m²
  • Prizemlje/4 spratova

Na prodaju trosoban stan u zgradi

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Prodaje se moderan trosoban stan u prestižnoj zgradi "Libera", sa terasa koja gleda na glavni ulaz u TC "Galerija". Stan se nalazi na atraktivnoj... više

355.000€ (4 863 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 9/16 spratova

PREMIUM STAN 4.0 STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

1.134.888€ (6 560 €/m²)

  • 4 soba
  • 173m²
  • 2.sprat

Prodaja trosobnog stana Beograd na vodi BW EDEN

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više

369.000€ (4 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/18 spratova

BW NOVA - ODLICAN 3.0 STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Nova - atraktivnu stambenu zgradu u blizini Sava Promenade i linijskog parka sa jedinstvenim sadrzajima za sport i rekreaciju.... više

270.888€ (4 369 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 4.sprat

BW KING’S PARK RESIDENCES Beograd na vodi 2.0. 290000€

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

U prestižnom kompleksu Beograd na. vodi u luksuznoj zgradi sa pogledom na reku prodaje se moderno opremljen dvosoban stan 54m2. 290000€.... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5./16 spratova

SAVSKI VENAC CENTAR 96m2 , T , 232000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Vojvode Milenka, 3.5, 96 m2, terasa od 25 m2, PTK od III sprata, dupleks, ta, telefon, bez lifta,... više

232.000€ (2 416 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 3.sprat

EKSKLUZIVAN STUDIO U BEOGRADU NA VODI – BW BELLA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Bella – nov stambeno – poslovni objekat koji pripada premium bloku u okviru kompleksa Beograd na vodi. Ova moderna zgrada,... više

219.888€ (5 235 €/m²)

  • Garsonjera
  • 42m²
  • 14.sprat

Prodaja stana Beograd na vodi – Kings Park Residence, 56m²

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je moderan stan u Beogradu na vodi, u prestižnoj zgradi Kings Park Residence, idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi na... više

299.000€ (5 339 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/16 spratova

PRODAJA, BW PARKVIEW, 3.0, PERFEKTAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Izuzetan, dvostrano orijentisan stan(jug - zapad), sa divnim i ocaravajucim panoramskim pogledom prema reci i gradskom jezgru. Nekretnina se... više

395.000€ (4 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 23.sprat

Savski venac, Beograd na vodi - Nikolaja Kravcova, 114m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi – Nikolaja Kravcova 4.0, 114m2 (terasa 5m2), 8/9, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se luksuzno uređen... više

546.700€ (4 795 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 8/9 spratova

Savski venac, Dedinje - Omladinska 170m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

6.0, 170m2(dve terase 65m2), vertikala na četiri nivoa, EG, inverter klime, garaža, LUX Dedinje spada u jedan od najmirnijih i najlepših delova... više

750.000€ (4 411 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 170m²
  • Prizemlje/2 spratova