Kosancicev Venac, Stari Grad, Beograd
Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu, kompletno adaptiran i luksuzno renoviran stan na Kosancicevom vencu. Impresivna trosobna nekretnina,... više
460.000€ (4 946 €/m²)
Vidikovac, Rakovica, Beograd
Prodaja stana Beograd, RAKOVICA, VIDIKOVAC, Vidikovački venac, UKNJIŽEN, LUKSUZAN Luksuzan dvoetažni petosoban stan sa dve lodje idva mokra... više
285.000€ (2 590 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 106757, VIII/IX, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjizen, stara gradnja, pogodan za pp, deljiv. Retko u ponudi, u strogom centru... više
880.000€ (3 651 €/m²)
Vidikovački venac, Rakovica, Beograd
Rakovica, Vidikovački venac - Susedgradska 1.5, 30m2 (lođa + terasa 6m2), PR/3, CG, klima, telefon, interfon, KATV, internet U ponudi izvanredan,... više
105.000€ (3 500 €/m²)
Krunski venac, Vračar, Beograd
Vračar, Krunski venac - Prote Mateje 2.0, 50m2, PR/3, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju dvosoban, potpuno renoviran... više
205.000€ (4 100 €/m²)
Kosančićev Venac, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Kosančićev venac - Pop Lukina 5.0, 164m2, prvi sprat, EG, telefon, interfon U ponudi veoma funkcionalan petosoban stan, dupleks,... više
738.000€ (4 500 €/m²)
Krunski Venac, Vračar, Beograd
Vračar, Krunski venac, Alekse Nenadovića, uknjižen, dvosoban stan, od 56m2. Na prvom spratu od šest sa TA grejanjem u izvornom stanju. Sastoji... više
252.000€ (4 500 €/m²)
Vidikovački venac, Rakovica, Beograd
U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1... više
190.000€ (3 958 €/m²)
Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd
3.0, Slavujev venac, 66,5m2, LUX, 3/4, podno grejanje, terasa, lift, trostrano orijentisan. Gradnja visokog kvaliteta, sa po dva stana na spratu,... više
266.000€ (4 030 €/m²)
Krunski venac, Vračar, Beograd
Vračar, Krunski venac - Krunska 5.0, 132m2 (terasa 20m2), VPR/2, CG, tri klime, telefon, interfon, ostava (10m2), dva podruma U ponudi izuzetan,... više
505.000€ (3 825 €/m²)
Krunski venac, Vračar, Beograd
3.0, 86m2 (balkon 2.60m2), 2/3, CG, renoviran, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv. Resavska ulica prostire se od Bulevara... više
320.000€ (3 720 €/m²)
Topličin venac, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Topličin venac - Gračanička 3.0, 130m2, lođa, 1/3, CG, podrum, parking, garaža Art & Spa Rezidencija – Topličin Venac Ekskluzivan... više
630.000€ (4 846 €/m²)