Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 256470€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1094134 Uknjižen četvorosoban duplex, na odličnoj lokaciji u centru, u delu koji gravitira ka pozorištu. Zgrada je novije... više

256.470€ (2 374 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 4/5 spratova

Prodaja stanova u Novom Sadu – novogradnja sa privatnim dvorištem, 13 m2 ter

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja sa privatnim dvorištem, blizu Dunava, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Novom Sadu u modernom... više

42.000€ (1 750 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova u Novom Sadu - Jednoiposoban stan 32m², Podbara, Jug Bogdana,

Podbara, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad - nudimo jednoiposoban stan od 32m², koji se nalazi u mirnoj ulici na Podbari, u ulici Jug Bogdana. Stan se nalazi... više

88.580€ (2 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Podbara - Trosoban, dvorišni stan ID#5000005

Podbara, Novi Sad, Novi Sad

Dvorišni stan. Novi Sad, Podbara, ulica Temerinska. Predstavljamo komforan, lepo održavan, dvorišni, po strukturi trosoban stan koji se nalazi... više

206.000€ (2 145 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 96m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar - Komforan dvosoban stan ID#1000980

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Milovanova. Predstavljamo uknjižen, renoviran, komforan, po strukturi dvosoban salonski stan. Nalazi se u neposrednoj... više

168.920€ (2 448 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 69m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Liman III - Odličan dvoiposoban stan + 2 garažna mesta ID#1001202

Liman III, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Predstavljamo odličan, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najatraženijih... više

448.000€ (4 266 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 105m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Detelinara, Banatska, 2.5, 45m2, 115000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127945, PR/, uknjizen, renoviran. Na prodaju dvosoban stan u funkciji dvoiposobnog 45m2 na Detelinari u Banatskoj ulici. Stan... više

115.000€ (2 555 €/m²)

  • 3 soba
  • 45m²

Novi Sad, Novo Naselje, , 2.5, 69m2, 170000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 116938, III/, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ostava. Prodaje se stan na dobroj lokaciji. U blizini su vrtic Guliver... više

170.000€ (2 463 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3.sprat

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Sajmište, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

98.462€ (3 938 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 6.sprat

Prodaje se luksuzan jednoiposoban stan u Centru Novog Sada, 40m2

Centar, Novi Sad

Prodaje se jednoiposoban stan u Novom Sadu, Centar, površine 40m2, na 1. spratu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za prodaju stanova... više

163.200€ (4 080 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Petrovaradin –trosoban stan Novi Sad , cene su sa PDV om MOZE

Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

189.400€ (2 152 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 88m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – ekskluzivan trosoban/četvorosoban Duplex Californ

Centar, Novi Sad

Novi Sad – u ponudi je ekskluzivan Duplex izgradnje 2020. godine, projektovan u California stilu, idealan za: Stan na dan, California Mini Hostel,... više

200.850€ (2 282 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • .sprat