Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD, NOVO NASELJE - JEDNOIPOSOBAN STAN 37m2, NOVOGRADNJA,

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi jednoiposoban stan u Novom naselju, u ulici Stanoja Stanojevića. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor... više

127.500€ (3 445 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • vp.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – TROSOBAN STAN GRBAVICA – DVE SPAVAĆE SOBE – K

Grbavica, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – TROSOBAN STAN NA GRBAVICI – KOMPLETNO NAMEŠTEN – ODLIČNA LOKACIJA U ponudi je izuzetno lep i kvalitetno opremljen... više

198.900€ (2 968 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • vp/5 spratova

Dvoiposoban stan 59, 61m2, I sprat - Novi ritam Novog Sada - 131.142€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

131.142€ (2 222 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara - Odličan jednoiposoban stan ID#1001136

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj... više

149.350€ (2 987 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen dvosoban stan ID#1001195

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude odlično održavan, komforan, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za... više

177.160€ (2 952 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Garsonjera 31m2 Grbavica, novogradnja, odlična lokacija

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju garsonjera od 31m2 u novoj, neuseljavanoj zgradi na Grbavici. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu stana na jednoj... više

110.000€ (3 548 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • vp.sprat

Četvorosoban stan, 83m2, Sajlovo, Novi Sad, 1. sprat

Sajlovo, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni (4.0) stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni... više

169.270€ (2 039 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 83m²
  • 1/2 spratova

Dvoiposoban stan na Limanu 4, 80 m², zgrada sa liftom, Novi Sad

Liman 4, Novi Sad

Prostran dvoiposoban stan površine 80 m², smešten na prvom spratu zgrade sa liftom na Limanu 4. Stan odlikuje funkcionalan raspored koji se... više

195.700€ (2 446 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 80m²
  • 1/7 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

118.141€ (4 219 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

83.310€ (2 687 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin –Duplex Novogradnja

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Duplex Prodaja stanova u Novom Sadu – moderni jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi u novogradnji na odličnoj lokaciji, sa planiranim... više

183.000€ (2 204 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • Potkrovlje/3 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD TELEP- ČETVOROSOBAN DUPLEKS 94m2, NOVOGRADNJA, KOMPLE

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi ekskluzivan četvorosoban dvoetažni stan površine 94m2 na Telepu, u Somborskoj ulici. Ova nekretnina predstavlja... više

264.180€ (2 871 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 92m²
  • 5.sprat