Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Prodaje se dvosoban stan na Telepu - 44m2

Telep, Novi Sad

Na prodaju potpuno renovian i opremljen stan u Novom Sadu, naselje Telep. Stan se nalazi u prizemlju, ima svoju privatnu teritoriu i dodatno... više

99.348€ (2 257 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 1.sprat

Prodaja, Stan, Novi Sad, Telep

Telep, Novi Sad

Na prodaju dvosoban stan na Telepu u Novom Sadu, ukupne površine 64 m², smešten na I spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od dve odvojene... više

151.616€ (2 369 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1.sprat

Prodaja petosobnog stana Novi Sad – Banatić, Sajam, odlična lokacija LUX

Banatić, Novi Sad

Iz ponude izdvajamo odličan petosoban stan na odličnoj lokaciji, naselje Banatić, u blizini Sajma, Železničke stanice i marketa Lidl. Ova nekretnina... više

482.658€ (3 239 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 149m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

207.861€ (3 352 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3/8 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

73.900€ (2 463 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 1/3 spratova

Prodaja garsonjere – 29m2, namešteno, nova zgrada, odlična lokacija

Bulevar Evrope, Novi Sad

Na prodaju nameštena garsonjera Bulevar Evrope, površine 29m2, u novoj zgradi sa liftom, pod garancijom investitora. Stan je bez ulaganja, sve... više

106.429€ (3 669 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 4/7 spratova

Renoviran dvosoban stan kod Železničke stanice, 47m2, Novi Sad - 115.000€

Banatić, Novi Sad

Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila I terase. Stan je odmah useljiv, potpuno renoviran sa... više

115.000€ (2 446 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 5.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 142000€

Grbavica, Novi Sad

CARA DUSANA, DVOSOBAN, NAMESTEN, UKNJIŽEN+++Agencijska oznak 1065325. Prodaje se lep dvososban stan na atraktivnoj lokaciji za mirno stanovanje.... više

142.000€ (3 302 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 2/5 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 300000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102118 - CENA 300.000,00 e+ 3% agencijske provizije. Luksuzan stan sa panoramskom terasom u Petrovaradinu – garaža uključena.... više

300.000€ (2 912 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 235870€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098760 -CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Uknjižen dvosoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA... više

235.870€ (4 717 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 2/11 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 193120€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka 1093690 Uknjižen dvoiposoban stan na Salajci, u blizini Partizanske ulice i Sentandrejskog puta. Grejanje na gas, mali računi.... više

193.120€ (2 574 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 2/3 spratova

Jednoiposoban stan u novogradnji na Bulevaru Oslobodjenja 43m2

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja,... više

137.700€ (3 202 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 1.sprat