Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Moderan trosoban stan 92m2 na Telepu sa Bosch kuhi

Telep, Novi Sad

Na prodaju je moderan trosoban stan površine 92 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji – Telep, Novi Sad. Ovaj izuzetno funkcionalan i kvalitetno... više

228.412€ (2 482 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 92m²
  • Prizemlje

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – DVOIPOSOBAN STAN GRBAVICA – 64m² – RENOVIRAN

Grbavica, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – KOMPLETNO RENOVIRAN DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI – 64m² – TERASA U ponudi je kompletno renoviran dvoiposoban stan... više

176.900€ (2 764 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3/6 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

188.995€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 3/8 spratova

Prodaja dvosobnog stana Grbavica Novi Sad, 52m² renoviran, parking, odlična l

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju dvosoban prazan stan na Grbavici, jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno renoviran, uknjižen... više

144.200€ (2 773 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • /5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

193.743€ (3 399 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 2/6 spratova

Dvoiposoban porodični stan, 59m², VII sprat, Novo Naselje, Novi Sad (RENOVIRA

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija na Novom Naselju – između parka, vrtića,... više

147.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7/11 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 39000€

Avijacija, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102505. Cena stana 39.000eu +3% agencijske provizije. Garsonjera uknjižene površine 14m2, tri kvadrata pridodata stanu.... više

39.000€ (2 785 €/m²)

  • Garsonjera
  • 14m²
  • Prizemlje/4 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 80000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102146 - CENA 80.000 + 3% provizije... Garsonjera u blizini Bulevara i Sajma. Sastoji se iz sobe, odvojene kuhinje i kupatila.... više

80.000€ (3 333 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 196185€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101710 CENA SA PDV-OM: 196.185 e + agencijska provizija od 3%. Na svega deset minuta od užurbanog centra, nalazi se potpuno... više

196.185€ (2 255 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 1/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 170000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100593. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se namešten, po dogovoru. Uknjižen 1/1. Troiposobnog stana... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 170000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana: 1100693, CENA: 170.000 + 3%. agencijske provizije. Potpuno renoviran, odmah useljiv, veoma svetao i udoban dvosoban... više

170.000€ (3 035 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/6 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 86520€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1098818 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Garsonjera u užem delu Centra, u blizini pešačke zone. Prodaje se potpuno... više

86.520€ (3 605 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova