Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

97.720€ (2 220 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 2/2 spratova

Troiposoban stan PETROVARADIN, 163200€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102562, cena nekretnine je 163.200e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Petrovaradin, 71 m2, troiposoban, visoko prizemlje.... više

163.200€ (2 298 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 370000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102154 - Uknjižen četvorosoban stan na naj atraktivnijoj lokacii blizu fakulteta i studentskih domova. Stan je jako lepo... više

370.000€ (3 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 4/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 72000€

Telep, Novi Sad

<p>Telep, JEDNOIPOSOBAN , PARKING , useljiv odmah! CENA 72000+Agencijska provizija 3% +++ Agencijska oznaka stana 1102229, Novi Sad , Telep.... više

72.000€ (2 571 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/1 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 150000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102107 - CENA 150.000 E + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA- Prodaje se trosoban, namešten stan na Bulevaru , na odličnoj i atraktivnoj... više

150.000€ (2 678 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 9/11 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 69000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101712 CENA 70,000e +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban stan na Podbari, u neposrednoj blizini O.Š."Ivan Gundulić".... više

69.000€ (2 379 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 2/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 178000€

Centar, Novi Sad

<p>JEDINSTVENA PRILIKA, Odlična lokacija, Trosoban, 91 m2, Socijalno. Agencijska šifra stana 1101991 . CENA stana 178 000e + 3% agencijske... više

178.000€ (1 956 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 174000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101011. CENA stana 174 000e + 3% agencijske provizije. NOV - odmah useljiv odličan stan sa mogućnošću kupovine GARAŽE u... više

174.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 3/5 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 648900€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100977. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Uz ovu ponudu ide i garažno mesto. Jedinstveno na tržištu. Pristupate... više

648.900€ (3 344 €/m²)

  • 5 soba
  • 194m²
  • 2/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 251600€

Centar, Novi Sad

Stan bez ulaganja, odmah useljiv u dva nivoa, sa izuzetnim terasama... Agencijska oznaka stana 1100090, cena stana je 244.200e .000e + 3 % agencijske... više

251.600€ (1 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 392000€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu... Agencijska oznaka stana 1100351,... više

392.000€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 1/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 249000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100689,CENA STANA JE 249000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Nova Detelinara, trosoban, prvi sprat. Trosoban stan perfektnog... više

249.000€ (3 952 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/4 spratova