Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Sajam, , 1.5, 27m2, 48000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjizen, podrum, ostava. SAJAM - SARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne... više

48.000€ (1 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 27m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Andje Ranković, 4.0, 84m2, 225000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavace sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE,... više

225.000€ (2 678 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 3/5 spratova

Vrhunac luksuza koji ne sme da se ispusti

Telep, Novi Sad

Želite da živite na mirnoj lokaciji koja je odlično povezana sa svim delovima grada. Na lokaciji koja ima u blizini vrtić, školu, lako se stiže... više

410.660€ (3 393 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 121m²
  • Prizemlje/2 spratova

Luksuzni petosoban dupleks od 100 m² sa terasom i pogledom na park

Satelit, Novi Sad

Na prodaju je prelep, luksuzan petosoban dupleks stan površine 100 m², smešten u mirnom i zelenom delu grada, idealan za porodičan život. Prostor... više

257.500€ (2 575 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 100m²
  • 5/5 spratova

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji – Gr

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Stan se nalazi na 4. spratu kvalitetne stambene zgrade... više

93.000€ (2 583 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan 92.24m2, I sprat - Novi ritam Novog Sada - 202.928€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

202.928€ (2 205 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

DVOSOBAN STAN 50m2 NA NOVOM NASELJU, NOVI SAD - 120.000€

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaje se stan na 4. spratu, odličnog rasporeda, svetao i funkcionalan – svaka prostorija je dostupna iz hodnika, što daje osećaj prostranosti... više

120.000€ (2 400 €/m²)

  • soba
  • 50m²
  • 4.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 303800€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102620 - Cena 303.800e + 3% agencijska provizija. Prodaje se luksuzan penthaus sa visokim plafonima, 3 spavaće sobe, 2 kupatila... više

303.800€ (3 131 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 5/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 140000€

Grbavica, Novi Sad

više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 127000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102551 CENA 127.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTEN jednoiposoban stan na Novoj Detelinari, u neposrednoj... više

127.000€ (3 175 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/4 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 103000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102498, cena nekretnine 103,000e + 3% agencijke provizije. Novi Sad, Centar, 34m2, treći sprat. Odlična komforna garsonjera,... više

103.000€ (3 029 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 285000€

Liman 3, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102455 - Cena 285.000e + 3% agencijska prvizija. Prodaje se prelep trosoban stan na Limanu 3. Stan je kompletno opremljen... više

285.000€ (3 653 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2/4 spratova