Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 105000€

Adice, Novi Sad

ODLIČAN dvoiposoban stan , komplet OPREMLJEN sa dva PARKING mesta , Adice ! CENA 105.000 + agencijska provizija od 3% +++ Agencijska oznaka... više

105.000€ (2 234 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 47m²
  • 1/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 192000€

Centar, Novi Sad

CENTAR ,LUX, OPREMLJEN. Agencijska oznaka 1101459 . CENA STANA JE 192.000eu +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se kvalitetan trosoban stan... više

192.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101536 - CENA je 140 000 plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvoiposoban stan na Novoj Detelinari. Stan se sastoji... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 3/7 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 88000€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100616. CENA 88.000e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju duplex stan u Petrovaradinu, 50m2 + 6m2 terase. Stan ima sopstveni... više

88.000€ (1 760 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 127100€

Salajka, Novi Sad

Dvosoban stan KOMPLETNO NAMEŠTEN Agencijska oznaka 1100555. CENA: 127.100e + agencijska provizija 3%. Stan poseduje veću dnevnu sobu, kuhinju,... više

127.100€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 188500€

Centar, Novi Sad

DVORIŠNI STAN U STROGOM CENTRU.Agencijsak oznaka 1100261 Podaje se dvorisni stan od 122m2 . Na parceli su tri nekretnine . Sve je laglizovano... više

188.500€ (1 545 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 122m²
  • Prizemlje/1 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 65000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099678 -CENA 65000 e +agencijska provizija od 3%. Uknjižena garsnera u Adicama. Sastoi se od ulaznog hodnika, dnevne sobe... više

65.000€ (2 407 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 319240€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098110- CENA je 319.240e + 3 % agencijska provizija i SA PDV-om. nov četvorosoban stan u mini urbanoj vili blizu Futoške... više

319.240€ (3 069 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 3/3 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 628000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska šifra - 1097899... Oglašena cena + 3 % provizije ... UKNJIŽEN petosoban PENTHOUSE stan na Grbavici u blizini Bulevara oslobođenja... više

628.000€ (1 749 €/m²)

  • 5 soba
  • 359m²
  • 6/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 150000€

Detelinara, Novi Sad

Detelinara, održavan, 46m2, komplet namešten+++Agencijska oznaka stana 1097749, Detelinara, dvosoban, 46m2, drugi sprat.. Dvosoban odžavan stan,... više

150.000€ (3 260 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/5 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 82400€

Satelit, Novi Sad

Agencijska oznaka 1096042 - Uknjižen jednosoban stan na Satelitu u blizini Satelitske pijace. Delimicno renoviran, svuda pvc stolarija. Moguće... više

82.400€ (2 496 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1095904-Prodaje se dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini centra,Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom ,... više

185.400€ (3 862 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 48m²
  • 2/3 spratova