Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1714 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 165000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102506 CENA: 165.000 e + agencijska provizija od 3 %. Na prodaju prelep, funkcionalan stan u kvalitetno gradjenoj zgradi... više

165.000€ (2 538 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan VETERNIK, 128000€

Beli Dvori, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102539 - Cena je 128 000 eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban stan u Veterniku kod Belih Dvora. Sastoji se... više

128.000€ (1 855 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/2 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 151200€

Lipov Gaj, Novi Sad

ODLIČAN STAN SA PARKING MESTOM. Agencijska oznaka 1102515. Cena stana 151.200eu +3% agencijske provizije. - Odličan noviji komforan troiposoban... više

151.200€ (2 100 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 133000€

Avijacija, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102596, cena nekretnine je 133.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Avijacija, 56 m2, dvosoban, prvi sprat.... više

133.000€ (2 375 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 1/2 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 114000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102588 CENA 114.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen jednosoban stan na Bulevaru Oslobodjenja. Stan poseduje... više

114.000€ (3 677 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 1/10 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 370000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102332. Cena stana 370.000eu + 3% agencijske provizije. Centar, blizina Dunava. Jedinstveno u ponudi, četvorosoban... više

370.000€ (3 189 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • 3/7 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 170000€

Grbavica, Novi Sad

GRBAVICA, RENOVIRAN, MIRNO ZA STANOVANJE . Agencijska oznaka 1102338. Cena stana 170.000EU +3% agencijske provizije. U prodaji dvoiposoban... više

170.000€ (3 269 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 3/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 133700€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102280 CENA 134400e +3% agencijska provizija. Prodaje se nov ne useljavan jednoiposoban stan na Podbari blizu centra u... više

133.700€ (3 342 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 145000€

Podbara, Novi Sad

Bez ulaganja, Tražena lokacija, Dvosoban, 52m2, Podbara +++ Agencijska oznaka stana 1057210, CENA 145000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA.Dvosoban,... više

145.000€ (2 788 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 7/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 217500€

Liman 2, Novi Sad

Agencijska oznaja 1102420 - Cena 217.500e + 3% agencijska provizija. Prodaje se komforan trosoban stan površine 75 m² na odličnoj lokaciji na... više

217.500€ (2 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/10 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 119000€

Sajlovo, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102347 - Trosoban stan na Sajlovu. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, dve sobe, kupatila i proširene terase. Grejanje... više

119.000€ (2 163 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 1/2 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 95000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102135 - CENA 95.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Adicama na dobroj lokaciji. Stan... više

95.000€ (2 209 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • 1/3 spratova