Za upit stan Kragujevcu pronađeno 68 oglasa

Jednoiposoban stan u izgradnji Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac

Novi stambeni objekat nalazi se u užem centru Kragujevca, u mirnoj gradskoj zoni nadomak ključnih sadržaja: glavnog hrama, gimnazije, centralnog... više

98.500€ (2 188 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 2/4 spratova

Stan sa velikim potencijalom u srcu Kragujevca!

Palilule, Kragujevac

Tražite mesto gde možete da izrazite svoj stil i stvorite dom iz snova? Ovaj stan od 57 m² na atraktivnoj lokaciji upravo čeka pravu osobu koja... više

74.100€ (1 300 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju stan u Kragujevcu

Aerodrom, Kragujevac

Na divnim i živopisnim brežuljcima u srcu Šumadije, Kragujevcu, u oazi mira zaklonjenoj od buke i gradske vreve smešten je izuzetan stambeni... više

264.742€ (1 548 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 171m²
  • 4/4 spratova

Kragujevac, neuseljavan stan u novom stambeno poslovnom kompleksu Matis New Po

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se stan površine 46m2. Nalazi se na drugom spratu, u moderno projektovanom stambeno poslovnom kompleksu, na odličnoj lokaciji u blizini... više

130.000€ (2 826 €/m²)

  • 1 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Stan 52,35 m2, drugi sprat - Kragujevac, Aerodrom, u izgradnji

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 52,35 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

96.916€ (1 863 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 2/4 spratova

Hit cena!!! Prodaja stana sa garažnim mestom, Vašarište, Kragujevac

Vašarište, Kragujevac

Na prodaju stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u naselju Vašarište. Planirani završetak radova je do kraja ove godine, što kupcu pruža... više

135.000€ (2 755 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 6/7 spratova

Penthaus sa tri spavaće sobe, dva kupatila, ostavom i toaletom - Kragujevac, A

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 86,35 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

174.953€ (2 034 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²
  • 4/4 spratova

Odlična novogradnja - odmah useljiv neuseljavan duplex u Erdogliji sa dve spav

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan duplex od renomiranog investitora površine od 80 m2 plus dve terase, koje ne ulaze u kvadraturu stana. Stan se nalazi na četvrtom... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 4.sprat

Stan u Kragujevcu, 38 m2 - 3. sprat, naselje Stanovo

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan u naselju Stanovo u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini škole, ambulante, marketa…Stan je površine 38 m2. Nalazi se na 3.... više

70.000€ (1 842 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 3.sprat

Prodaja stana u Kragujevcu – Centar preko Lepenice | Svetao stan sa terasom,

Centar, Kragujevac

Prodaja stana u Kragujevcu, na odličnoj lokaciji u blizini centra grada, autobuske stanice i jezera Bubanj. Stan se nalazi na trećem spratu,... više

88.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju stan, centar 58.3 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na atraktivnoj lokaciji u centru grada na prodaju stan od 58.3 m2, na prvom spratu. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnim... više

120.000€ (2 068 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 1/5 spratova

Prodaja trosobnog stana u Kragujevcu – nov, neuseljavan stan od 72m² na atra

Bubanj, Kragujevac

Prodaja trosobnog stana u Kragujevcu, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u blizini fakulteta, srednjih škola i Palate pravde. Stan... više

134.000€ (1 861 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 8/8 spratova