Za upit stan Beograd trg republike pronađeno 1380 oglasa

VOZDOVAC VOZDOVAC 86m2 , L , 299000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Vozdovacka crkva, 4.0, 86 m2 sa terasom + lodja od 2 m2 koja nije u ovoj kvadraturi, II od... više

299.000€ (3 476 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²
  • 2.sprat

JEDINSTVENA NEKRETNINA - KULA BEOGRAD - 4.0

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo jedan od najekskluzivnijih stanova u zgradi Kula Beograd - St. Regis. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u... više

1.628.888€ (9 753 €/m²)

  • 4 soba
  • 167m²
  • 19.sprat

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1621

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Novi Beograd, Blok 72, , 3.0, 72m2, 220000EUR

Blok 72, Beograd

Agencijski ID: 125089, I/V, uknjizen. Na prodaju je prostran i svetao dvoiposoban stan povrsine 72 m², smesten na prvom spratu od ukupno sedam,... više

220.000€ (3 055 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/5 spratova

ZEMUN SAVE KOVACEVICA 62m2 , 2T , 170000e

Save Kovacevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Ohridska, 2.5, 62 m2 sa lodjom i terasom, XI od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

170.000€ (2 741 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 11.sprat

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1627

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 160000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

160.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Vračar, Svetozara Gligorića, 40m2 ID#1641

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan u mirnoj ulici na Vračaru, u blizini Hrama Svetog Save. Sastoji se od: * dnevne sobe * manje spavaće sobe * kuhinje... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kompletno luks namešten , Ivana Mičurina ID#5694

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Stan u centralnom delu Kanarevog brda, kvalitetno renoviran , lepo i sa ukusom namešten , kompletno novim nameštajem i belom tehnikom u garanciji.... više

120.000€ (3 529 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/8 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 54m2 , T , 275000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Sole, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 53.65 m2 sa terasom, I od XVI spratova, cg, telefon,... više

275.000€ (5 092 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

PALILULA BOGOSLOVIJA 101m2 , L , 270000e

Bogoslovija, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Bogoslovija, Bore Vukmirovica, 3.0 (adaptibilan u 4.0), 101 m2, lodja, I od III sprata, cg, bez lifta,... više

270.000€ (2 673 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 1.sprat

SALONAC U MAKEDONSKOJ ULICI

Centar, Stari Grad, Beograd

Nekretnina se nalazi u samom srcu grada, u najlepsem delu Makedonske ulice. Smestena je u visokom prizemlju, u lepoj i ocuvanoj zgradi iz predratne... više

280.000€ (3 636 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • Visoko prizemlje.sprat

VRACAR CRVENI KRST 160m2 , T , 590000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Vilovskog, 5.0, 160 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, cg sa kalorimetrima,... više

590.000€ (3 687 €/m²)

  • 5 soba
  • 160m²
  • 3.sprat