Karaburma, Palilula, Beograd
Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 3.0, 54m2, VPR/1, EG, TA, podrum, parking Izuzetna prilika - trosoban stann u zgradi sa samo četiri stan,... više
157.000€ (2 907 €/m²)
Crveni krst, Vračar, Beograd
Vračar, Maksima Gorkog, dvosoban stan, uknjižen bez upisane kvadrature, merno 68m2 salonskog tipa, visina plafona 2,9m. Na prvom spratu je od... više
195.000€ (2 867 €/m²)
Višnjička Banja, Palilula, Beograd
Samo u našoj ponudi moderan, izuzetno funkcionalan stan u naselju Sunnyville. Korisne površine 44m2, ukupne građevinske 48m2. Stan se sastoji... više
165.000€ (3 750 €/m²)
Crveni Krst, Beograd
Veoma luksuzna, izuzetna zgrada na Vračaru, građena po visokim standardima gradnje. U ponudi je odličan, veoma komforan stan, uknjižene površine... više
595.000€ (5 000 €/m²)
Kalenić, Vračar, Beograd
Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska 2.0, 65m2 (dve terase 10m2), 3/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji, na... više
280.000€ (4 307 €/m²)
Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 67 - Belville - Jurija Gagarina 4.0, 103m2 (dve lođe 8m2), 4/7, CG, lift, interfon, garaža U ponudi za prodaju luksuzan,... više
505.000€ (4 902 €/m²)
Činovnička kolonija, Voždovac, Beograd
Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića 4.5, 108m2 (dve terase 13m2), 1/1, TA Prodaje se odličan, četvoroiposoban stan, četvorostrano... više
360.000€ (3 333 €/m²)
Senjak, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Senjak - Sitnička 2.5, 53m2, terasa, PR+I, EG, telefon, interfon Hitna prodaja stana - renoviran dupleks na Senjaku, pored BIGZ-a.... više
180.000€ (3 396 €/m²)
Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd
Voždovac - Vojvode Vlahovića 1.5, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, telefon, interfon U ponudi odličan i funkcionalan jednoiposoban stan na drugom... više
119.000€ (3 216 €/m²)
Karaburma, Palilula, Beograd
Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 2.0, 51m2 (terasa 3m2), 1/4, norveški radijatori, interfon, podrum, parking U ponudi odličan renoviran... više
149.000€ (2 921 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
Stan za prodaju Palmotićeva 110m2 U najlepšem delu Palmotićeve ulice (kod Milutina Bojića) za prodaju salonski stan površine 110m2. Stan se... više
495.000€ (6 780 €/m²)
Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 130366, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan kao atelje 55 m2,na visokom... više
174.900€ (3 180 €/m²)