Za upit stan Beograd Bulevar pronađeno 170 oglasa

Novi Beograd, Blok 37, Bulevar Arsenija Čarnojevića, 4.0, 95m2, 319000EUR

Blok 37, Beograd

Agencijski ID: 130672, XII/XV, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

319.000€ (3 357 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 12/15 spratova

Savski venac, Belgrade Waterfront - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan), 1

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Belgrade Waterfront - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan) - A Haven of Quality Living! 4.0, 109m2 (two terraces 11m2), 12/17,... više

770.000€ (7 064 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 12/17 spratova

Novi Beograd, Blok 21, Bulevar Mihajla Pupina, 2.0, 77m2, 236000EUR

Blok 21 (10 Gimnazija), Beograd

Agencijski ID: 130250, V/V, uknjizen. Na prodaju stan na odlicnoj mikro lokaciji. Dvostrano orjentisan. Sastoji se iz: hodnika, kupatila, dve... više

236.000€ (3 064 €/m²)

  • 2 soba
  • 77m²
  • 5/5 spratova

Vračar, Crveni krst, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 94m2, 540500 EUR

Crveni Krst, Beograd

Novi projekat jednog od prestižnijih svetskih investitora (AFI Properties - BKA Development), poznatog po luksuznijim kompleksima u Beogradu... više

540.500€ (5 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 4.sprat

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra, 48m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo... više

142.650€ (2 971 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 4/8 spratova

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra, 46m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo... više

147.200€ (3 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/8 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar, 37m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar 1.5, 37m2, 2/3, EG, telefon, interfon, parking Na prodaju jednoiposoban stan u Mirijevu, površine... više

158.000€ (4 270 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

Vračar, Južni bulevar - Šumatovačka 57m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

2.0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom... više

242.000€ (4 245 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • vp/5 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan), 109m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan) - odmah useljiv, ekskluzivna ponuda! 4.0, 109m2 (dve terase 11m2),... više

770.000€ (7 064 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 12/17 spratova

Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Aria), 92m2 - LUKSUZNO NAMEŠTEN -

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Aria), 92m2 - LUKSUZNO NAMEŠTEN - OSTAVA GRATIS 3.5, 92m2 (terasa 8m2), 5/21, CG, lift, telefon,... više

498.888€ (5 422 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 5/21 spratova

Novi Beograd, Blok 32, Crkva svetog Dimitrija, Bulevar Zorana Đinđića, 2.0,

Blok 32, Crkva Svetog Dimitrija, Beograd

Veoma komforan, svetao stan u održavanom stanju. Poseduje dnevno boravak, šankom odvojenu kuhinju sa ostavom, spavaću sobu, kupatilo, ostavu... više

269.100€ (3 900 €/m²)

  • 2 soba
  • 69m²
  • 5.sprat

Vračar, Južni bulevar, , 3.0, 63m2, 280000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 129527, IV/V, klima, lift, terasa(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux 3.0 od 63m2, u novoj zgradi,... više

280.000€ (4 444 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 4/5 spratova