Za upit stan 110000 pronađeno 4993 oglasa

Zvezdara, Dimitrija Tucovića, Dimitrija Tucovića, 3.5, 83m2, 305000 EUR

Dimitrija Tucovića, Beograd

Prostran komforan stan u novijoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini javnog prevoza, škola, vrtića, snabdevanja, bolnice i svih sadržaja... više

305.000€ (3 674 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 6/7 spratova

Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića, 74m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 3.5, 74m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, klima, lift, interfon, podrum U ponudi za prodaju odličan, troiposoban... više

305.000€ (4 121 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 2/6 spratova

Zemun, Gornji grad - Šumadijska, 98m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Šumadijska 4.0, 98m2 (dve lođe 7m2), 2/3, podno grejanje, klime, lift, interfon, garaža U ponudi je četvorosoban stan... više

323.000€ (3 295 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 2/3 spratova

STARI GRAD DORCOL 76m2 , 2T , 296400e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dorcol, Panciceva, 2.5, 76 m2 sa 2 terase, V od VI spratova, cg, lift, interfon, uknjizen... više

296.400€ (3 900 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5.sprat

Stanovi u novogradnji TESLA PALACE Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona... više

323.565€ (2 765 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 117m²
  • /3 spratova

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića, 116m2 - PENTHOUSE

Dušanovac, Voždovac, Beograd

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića 4.0, 116m2 (terasa), 7/7, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža Ponuda stanova različitih struktura... više

323.640€ (2 790 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 116m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Jugovićevo, 4.0, 135m2, 297000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 130711, I/II. LUX NOVI-NOVO NASELJE* 135,31 m2, FANTASTICAN 4,0-soban. SA PDV. Dnevna soba 26,58 m2, kuhinja i trpezarija,... više

297.000€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 135m²
  • 1/2 spratova

Palilula, Višnjička Banja, Dečja, 5.0, 135m2, 297000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 128126, II/II, dupleks, klima, terasa(2), nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, deljiv, stambena zgrada. Fantastican... više

297.000€ (2 200 €/m²)

  • 5 soba
  • 135m²
  • 2/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 323900€

Telep, Novi Sad

Oglašavamo prodaju stana u urbanoj vilii, stanu pripada dvorište od 50 m2. Agencijska oznaka stana 1100322, CENA 323900+ PDV + agencijska provizija... više

323.900€ (2 699 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • Prizemlje/3 spratova

Stari grad, Hotel Moskva - Balkanska 59m2

Terazije, Stari Grad, Beograd

2.0, 59m2 (lođa), 1/6, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, klima, video nadzor, parking. Locirana u najužem centru grada, Balkanska... više

324.000€ (5 491 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

Vračar, Krunska, Krunska, 2.0, 54m2, 324000 EUR

Krunska, Beograd

Prodaje se dvosoban stan na četvrtom spratu od šest, u dobro održavanoj zgradi, u blizini Muzeja Nikole Tesle, u Krunskoj ulici. Sastoji se... više

324.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 4/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 288400€

Salajka, Novi Sad

Salajka , LUX novo , opremljeno. Agencijska oznaka 1098085. u prodaji je apartman u suterenu nove zgrade. Knjizeno kao garazna mesta . U stanu... više

288.400€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 103m²
  • Prizemlje/5 spratova