Za upit stan 110000 pronađeno 4993 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 324800€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102502 - U Novom Sadu, na Grbavici nedaleko od Limanske pijace i Osnovne škole Sonje Marinković, prodaje se nameštеn četvorosoban... više

324.800€ (2 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • 3/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 298000€

Bulevar, Novi Sad

Penthouse izvanredan. Kompletno opremljen sa svojim parking mestom, dvorišno okrenut i pruža mir kao da niste u gradu,a kamo li nadomak Sajma.... više

298.000€ (3 973 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 6/6 spratova

Trosoban stan na Južnom bulevaru, 69 m²

Južni bulevar, Vračar, Beograd

Prodaje se svetao i funkcionalan stan od 69 m² u Neimaru, u mirnom i atraktivnom delu Vračara. Stan se nalazi u novijoj, kvalitetnoj zgradi... više

325.000€ (4 710 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 3/8 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 325000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1100831 ... Cena 325.000 e sa uračunatom provizijom - prodavac plaća proviziju... EKSKLUZIVNA prodaja četvorosobnog SALONSKOG... više

325.000€ (2 731 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 2/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 325000€

Grbavica, Novi Sad

Duplex stan uknjžene površine 104m2 sa GARAŽOM I DVA PARKING MESTA. Cena stana 325.000eu + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana... više

325.000€ (2 304 €/m²)

  • 4 soba
  • 141m²
  • 4/5 spratova

3.0, Depo, Bulevar kralja Aleksandra, 96m2

Depo, Zvezdara, Beograd

3.0, Bulevar kralja Aleksandra,opština, 96m2, 4/6, TP, 2 terase, lođa, lift, renoviran. Potpuno renovoran trosoban svetao stan sa dve terase,... više

325.000€ (3 385 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 96m²
  • 4/6 spratova

Zlatibor, Tornik, lux 3.5 apartman, 110m2, garaže 40m2, 3 terase, dvorište

Zlatibor

Zlatibor, Tornik, lux 3.5 apartman,110m2, garaže 40m2, 3 terase, dvorište Apartman na Zlatiboru, izuzetna lokacija, u zgradi sa samo 7 stanova.... više

325.000€ (2 954 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 110m²
  • 1/2 spratova

Petoiposoban stan NOVI SAD, 325530€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1094693- Uknjižen, renoviran,petoiposoban stan u potkrovlju u centru. Dve potpuno odvojene stambene jedinice 110m i 37m, prodaje... više

325.530€ (2 214 €/m²)

  • 5.5 soba
  • 147m²
  • 1/2 spratova

Blok 33, retko u ponudi – 90kvm

Blok 33 (Genex), Novi Beograd, Beograd

Vrlo komforan troiposoban stan koji se nalazi u centru Novog Beograda, u bloku 33, u popularnoj zgradi Generalice sa širokim svetlim ulazom... više

290.000€ (3 222 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, BW King`s Park, 2.0, 54m2, 290000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - King's Park nalazi se do samog Savskog parka sa direktnim pristupom... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Sanska , 4.0, 88m2, 299000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 34946, II/II, terasa, uknjizen, garaza. ***RETKO U PONUDI***Svetao, dvostrano orijentisan, komforan cetvorosoban stan, odlicno... više

299.000€ (3 397 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 2/2 spratova

Vračar, Neimar, Gospodara Vučića, 2.0, 60m2, 299000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 109395, I/III, lift, francuski balkon, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Fantastican 2.0 stan sa smart... više

299.000€ (4 983 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova