Za upit stan 110000 pronađeno 4993 oglasa

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen četvorosoban stan ID#1001023

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Krilova. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi četvorosoban stan. Nalazi se na jednoj od najatraktivnijih lokacija... više

299.730€ (2 606 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 3.0 RENOVIRAN STAN NA DORCOLU

Dorcol, Stari Grad, Beograd

Prodajemo odlican, kompletno i luksuzno renoviran trosoban stan na Starom gradu ! Ulaz u zgradu je sredjen, zamenjena su ulazna vrata, odlicna... više

300.000€ (6 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • Prizemlje

Troiposoban stan NOVI SAD, 300000€

Novo Naselje, Novi Sad

Kompletno nov penthouse od 87 m2, sa terasom od 180m2, garažom i parking mestom. Agencijska oznaka stana 1099596, CENA SA URAČUNATOM AGENCIJSKOM... više

300.000€ (3 448 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 2/3 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 300000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102118 - CENA 300.000,00 e+ 3% agencijske provizije. Luksuzan stan sa panoramskom terasom u Petrovaradinu – garaža uključena.... više

300.000€ (2 912 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Spens, Radnička, 4.0, 114m2, 300000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 113034, V/, lift, parking. Prodaje se stan, 114m2, u blizini Spensa. Dnevna soba, kuhinja, trpezarija, tri spavace sobe, hodnik,... više

300.000€ (2 631 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 5.sprat

Novi Beograd, Blok 21, , 3.0, 77m2, 292000EUR

Blok 21 (10 Gimnazija), Beograd

Agencijski ID: 131182, I/VIII, uknjizen, stambena zgrada. Atraktivna lokacija u blizini Parka Usce, na korak od obe reke i sa brzom vezom do... više

292.000€ (3 792 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/8 spratova

Novi Sad, Centar, Bore Prodanovića, 4.0, 127m2, 292300EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 114801, III/III, klima, terasa, uknjizen. DUPLEX LUX, 127m2, PORODICAN STAN u blizini centra. Ima 2 terase, vecu i manju. DONJI... više

292.300€ (2 301 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 3/3 spratova

STARI GRAD CENTAR 62m2 , T , 319000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skadarlija, Skadarska, 2.0, 62 m2 sa zastakljenom terasom, III od VI spratova, cg, lift, interfon,... više

319.000€ (5 145 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 3.sprat

Zvezdara, Central Palace - Dimitrija Tucovića

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

2.5, 84m2 (terasa), 6/7, lift, CG, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni Ulica Dimitrija Tucovića predstavlja jednu od glavnih... više

319.000€ (3 797 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 84m²
  • 6/7 spratova

Lux sređen, parking, đakuzi

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst, Cara Nikolaja II, 3.0, dupleks, V/VI, 84m², lift, CG, dve klime. Uknjižen, useljiv. Novogradnja iz 2008.godine. Dobra gradnja.... više

319.200€ (3 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 5/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 319240€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098110- CENA je 319.240e + 3 % agencijska provizija i SA PDV-om. nov četvorosoban stan u mini urbanoj vili blizu Futoške... više

319.240€ (3 069 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 3/3 spratova

Zelena avenija, novogradnja sa garažom ID#1539

Zelena avenija, Zemun, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Tošin Bunar, u kraju poznatom kao "Zelena avenija" na Opštini Zemun, MAGNAT prodaje 3.0 soban stan od 70m2, na... više

319.888€ (4 569 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova