Za upit stan 110000 pronađeno 4994 oglasa

Palilula, Hala Pionir - Bulevar despota Stefana 77m2

Hala Pionir, Palilula, Beograd

3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica... više

306.000€ (3 974 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 7/9 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

289.720€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 108m²
  • 6/6 spratova

BW KING’S PARK RESIDENCES Beograd na vodi 2.0. 290000€

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

U prestižnom kompleksu Beograd na. vodi u luksuznoj zgradi sa pogledom na reku prodaje se moderno opremljen dvosoban stan 54m2. 290000€.... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5./16 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 290000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101800, cena nekretnine je 291.200e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Kej, 91 m2, trosoban, prvi sprat. Fantastičan... više

290.000€ (3 186 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • 1/3 spratova

VAŠ NOVI DOM IZNAD GRADA – 240m² luksuza + 260m² terase

Centar, Ćuprija

Zamislite da se svakog jutra budite uz panoramski pogled na ceo grad, dok vam sunčevi zraci obasjavaju prostrani dnevni boravak. Nalazite se... više

290.000€ (580 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 500m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Kej - Uknjižen troiposoban stan ID#1001012

Kej, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Uknjižen, kompletno renoviran, veoma komforan troiposoban stan, na jednoj od najlepših i najtraženijih... više

306.400€ (3 604 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Stara Detelinara - Namešten dvoiposoban stan ID#1001198

Avijatičarsko naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Stara Detelinara. Namešten, dizajnerski uređen dvoiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom koja je opremljena... više

307.970€ (5 132 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 5.sprat

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša, 133m2, 3.0, 4/4 + 2 garažna mesta

Centar, Vrnjačka Banja

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša 133m2, 3.0, 4/4, podno grejanje/TA + 2 garažna mesta Prostran i izuzetno svetao stan, smešten u neposrednoj... više

275.000€ (2 067 €/m²)

  • 3 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, , 3.0, 95m2, 275000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 95950, III/III, klima, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, ostava, stambena zgrada. Nudimo vam izuzetan... više

275.000€ (2 894 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 3/3 spratova

3.0 Vračar, Sime Igumanova, 74m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

3.0, Vračar, Sime Igumanova, 74m2, 5/7, CG, lift, terasa, parking, nov Nov, svetao stan stan s predivnim pogledom u mirnoj novoj zgradi. Cena... više

308.000€ (4 162 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 5/7 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, luksuzni stanovi sa panoramskim pogledom

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, u ekskluzivnom stambeno–poslovnom kompleksu koji će zasigurno postati jedan od najlepših objekata i simbola... više

283.900€ (3 504 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 1.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

292.314€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • 2/6 spratova