Za upit stan 110000 pronađeno 4990 oglasa

Novi Sad, Telep - Neuseljvan četvorosoban stan + dva parking mesta ID#1001075

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Feješ Klare. Uknjižen, neuseljavan, veoma komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, pošte, autobuskog... više

297.050€ (2 941 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 2.sprat

nov, moze kredit, lux, kao dva zasebna stana ID#5685

Lion, Zvezdara, Beograd

Lux zgrada.Zgrada ima lift.Lokacija savrsena blizu Bulevara kralja Aleksandra, Djeram pijace, Gradske bolnice, kao i stanica gradskog prevoza... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 85m²
  • 4/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 297500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100352 CENA... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/3 spratova

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa (Stanka Vraza), 93m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa (Stanka Vraza) 3.0, 93m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se... više

297.600€ (3 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 93m²
  • 3/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 274400€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1094955 - LUX triplex u izgradnji na Vidovdanskom naselju, 3.5km od centra grada. Izuzetno kvalitetna gradnja, kupci sami... više

274.400€ (1 854 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • Prizemlje/2 spratova

3.5 STAN, CENTAR - FANTASTICNA LOKACIJA

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu stana od 73m2 izmerene povrsine(uknjizen na 64m2) na jednoj od najvrednijih starogradskih... više

298.000€ (4 082 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • 4.sprat

PALILULA BOTANICKA BASTA 87m2 , T+L , 275000e

Botanicka Basta, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Botanicka basta, Bulevar despota Stefana, 3.0, 87 m2 sa terasom i zastakljenom lodjom, XII od XIII spratova,... više

275.000€ (3 160 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 12.sprat

Novi Sad, Novo Naselje, Slobodana Selenića, 3.5, 90m2, 275000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 123145, I/II, terasa, uknjizen, nov luks, garaza, parking. Na prodaju luksuzno opremljen troiposoban stan u novogradnji, savrsen... više

275.000€ (3 055 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 1/2 spratova

Novi Beograd, YUBC, Bulevar Mihajla Pupina, 2.0, 75m2, 275000EUR

Blok 12 (yubc), Beograd

Agencijski ID: 101937, IV/VI, klima, lift(4), uknjizen, stara gradnja, pogodan za pp. Svetao i funkcionalan stan u jednoj od najkvalitetnijih... više

275.000€ (3 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 75m²
  • 4/6 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen dupleks stan ID#1001126

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Uknjižen četvoroiposoban dupleks stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj stambeni prostor... više

298.700€ (2 196 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 136m²
  • 3/3 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – ČETVOROSOBAN STAN ADAMOVIĆEVO NASELJE – NOVOGR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA ADAMOVIĆEVO NASELJE – ČETVOROSOBAN STAN 102.94m² – PARKING U ponudi je kvalitetan četvorosoban stan... više

283.085€ (2 775 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 102m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Prodaja stana Beograd na vodi – Kings Park Residence, 56m²

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je moderan stan u Beogradu na vodi, u prestižnoj zgradi Kings Park Residence, idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi na... više

299.000€ (5 339 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/16 spratova