Za upit stan 110000 pronađeno 4990 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD TELEP- ČETVOROSOBAN DUPLEKS 94m2, NOVOGRADNJA, KOMPLE

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi ekskluzivan četvorosoban dvoetažni stan površine 94m2 na Telepu, u Somborskoj ulici. Ova nekretnina predstavlja... više

264.180€ (2 871 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 92m²
  • 5.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 257500€

Cara DuŠana, Novi Sad

AGENCIJSKA OZNAKA STANA JE 1042055. Adamovicevo naselje. Odlicna salonska nekretnina u jednom od najlepsih delova grada. Trosoban stan, 102m2.... više

257.500€ (2 524 €/m²)

  • 3 soba
  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Sad, Liman 1, Vladislava Kaćanskog, 3.0, 78m2, 257800EUR

Liman 1, Novi Sad

Agencijski ID: 116218, VPR/, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen. Prodaje se stan, 78m2, na Limanu I, blizu Studenskog grada i mnogih fakulteta.... više

257.800€ (3 305 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²

SAVSKI VENAC ZELENI VENAC 110m2 , 279000e

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

IZVANREDNA INVESTICIJA!DVOSTRANO ORIJENTISAN SALONSKI STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI SA NIZOM POTENCIJALNIH MOGUĆNOSTI KAKO ZA ŽIVOT TAKO I ZA POSLOVNI... više

279.000€ (2 536 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 2.sprat

NOVI BEOGRAD BLOK 34 86m2 , T , 279000e

Blok 34, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 34, Bulevar Zorana Djindjica, 3.0 (adaptabilan u 4.0), 86 m2 sa terasom, VPR od V... više

279.000€ (3 244 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 265000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska šifra - 1099810... CENA 265.000 eura + 3 % provizije. Uknjižen komforan četvorosoban stan na Grbavici. Kvalitetna novija zgrada iz... više

265.000€ (2 789 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1/2 spratova

Vračar, Čubura, , 2.5, 70m2, 258000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 125417, II/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, Adaptibilanu u 3, stambena zgrada. Veoma lep 2.5 stan u mirnoj ulici,... više

258.000€ (3 685 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

265.122€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Komforan stan u izgradnji

Jagodina

Na prelepoj lokaciji u Jagodini.. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, velikog dnevnog boravka i kuhinje, kupatilo, wc, predprostor, terasa... više

279.508€ (1 264 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 221m²
  • .sprat

STARI GRAD CENTAR 83m2 , T , 280000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Trg Republike, Bulevar despota Stefana, 3.0 (lako adaptibilan u 3.5), 83.25 m2 sa terasom, I... više

280.000€ (3 373 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1.sprat

SAVSKI VENAC CENTAR 136m2 , T , 280000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! TERASA 70 m2! RETKO! Centar, Durmitorska, 3.0, 136 m2 sa terasom od 70 m2 (66 m2 grejne povrsine + terasa... više

280.000€ (2 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 136m²
  • 9.sprat

SALONAC U MAKEDONSKOJ ULICI

Centar, Stari Grad, Beograd

Nekretnina se nalazi u samom srcu grada, u najlepsem delu Makedonske ulice. Smestena je u visokom prizemlju, u lepoj i ocuvanoj zgradi iz predratne... više

280.000€ (3 636 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • Visoko prizemlje.sprat