Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka 1101049 CENA 280000 plus agencijska provizija 3%. Uknjižen trosoban stan u centru Novog Sada blizu pošte i pozorišta.... više
280.000€ (2 947 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Dedinje - Koste Racina 2.0, 57m2 (lođa 2m2), CG, 4/4, telefon, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan... više
280.000€ (4 912 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog 4.5, 108m2 (terasa 3m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Odličan četvoroiposoban stan... više
280.000€ (2 592 €/m²)
Kalenić, Vračar, Beograd
Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska 2.0, 65m2 (dve terase 10m2), 3/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji, na... više
280.000€ (4 307 €/m²)
Lion, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Lion - Subotička 3.0, 71m2, terasa, 1/4, EG/struja, interfon Retko u ponudi! Kompletno renoviran salonski stan u mirnoj, zelenilom... više
280.000€ (3 943 €/m²)
Sajam, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih... više
280.000€ (3 589 €/m²)
Denkova Bašta, Zvezdara, Beograd
4.0, 86m2(dve lođe), 2/7, CG, lift, klima, interfon,internet, ktv, video nadzor, ostava, podrum. Ulica Vojislava Ilića kao jedna od važnijih... više
280.000€ (3 255 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 69161, PR/V, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više
259.000€ (3 500 €/m²)
Sremska Kamenica, Sremska Kamenica
Agencijska oznaka 1092451 - CENA sa PDV-om. Četvorosoban PENTHOUSE u novoj kvalitetnoj zgradi u Sremskoj Kamenici sa panoramskim pogledom.... više
280.980€ (2 265 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
<p>Agencijska oznaka- 1095828. MOGUCNOST ZAMENE ZA DVA MANJA STANA UZ DOPLATU Na prodaju UKNJIŽEN petosoban duplex... Kvalitetna zgrada sa liftom...... više
260.000€ (2 096 €/m²)
Adamovićevo Naselje, Novi Sad
Agencijski ID: 103441, I/I, klima, francuski balkon, telefon, terasa(3), uknjizen, stara gradnja, garaza, parking, podrum, ostava. Vise informacija... više
260.000€ (2 363 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 98546, V/V, dupleks, lift, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Stan u dva nivoa, 5. sprat 100 metara kvadratnih, a u... više
260.000€ (1 793 €/m²)