Za upit stan 110000 pronađeno 4993 oglasa

Voždovac, Trošarina, Beranska, 2.5, 63m2, 270000 EUR

Trošarina, Beograd

Na izustnoj lokaciji, odličan stan na 6.spratu od sedam u novoj zgradi, useljenoj prošle godine. Lep raspored prostorija, izuzetno svetao stan.... više

270.000€ (4 285 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 6/7 spratova

PALILULA BOTANICKA BASTA 57m2 , T , 250000e

Botanicka Basta, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Botanicka basta, 27. marta, 2.5, 57 m2, terasa, VII od VIII spratova, cg, lift, interfon, brzo useljiv,... više

250.000€ (4 385 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 7.sprat

PRODAJA, 2.5 STAN U NOVOGRADNJI, CRVENI KRST

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Stan se nalazi u novoj zgradi, tek useljenoj, u mirnoj ulici kod Doma zdravlja Vracar . Juzno je orijentisan, svetao, i gleda ka dvorisnoj... više

270.000€ (4 354 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2.sprat

4.0, Ada Mall, Karpoševa, 90m2

Čukarica, Beograd

4.0, Ada Mall, Karpoševa, 92m2, 3/6, CG, 2 lifta, lođa, parking Novogradnja u izgradnji, 4.0, 92m2, 3/6, 2lifta, CG, alu stolarija, kalorimetri,... više

270.000€ (3 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Kej, , 2.5, 70m2, 250000EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 100705, IV/XVIII, lift, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

250.000€ (3 571 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 4/18 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Anđe Ranković, 4.5, 120m2, 250000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 78048, V/V, lift, terasa, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

250.000€ (2 083 €/m²)

  • 5 soba
  • 120m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Liman 2, , 3.5, 70m2, 250000EUR

Liman 2, Novi Sad

Agencijski ID: 126654, VPR/, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odlican troiposoban stan od 70 m2 na Limanu... više

250.000€ (3 571 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²

Novi Sad, Centar, Laze Kostića, 3.0, 78m2, 250000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130210, III/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. *CENTAR LUX* 78 m2 3,0 - soban, EXTRA LOKACIJA - 3 sprat,... više

250.000€ (3 205 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/5 spratova

Zemun, Novi grad, Kranjska , 2.5, 63m2, 250000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130367, VPR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta, stambena zgrada. Prodaje... više

250.000€ (3 968 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Voždovac, Medaković, Mirča Aceva, 4.0, 104m2, 250000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 109833, III/IV, dupleks, klima, terasa, uknjizen, podrum, Стамбена зграда. Lep duplex na odlicnoj lokaciji. Blizina TC Stadion... više

250.000€ (2 403 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Dušanovac, Danijelova, 3.0, 75m2, 250000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 110604, V/V, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking. *** Idealno lokacijski pozicioniran, svetao, komforan... više

250.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana , 3.0, 69m2, 250000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 118910, II/, lift, terasa, uknjizen, nov luks. Prodaje se luksuzno namesten i opremljen trosoban stan od 69m2 u novoj zgradi.... više

250.000€ (3 623 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2.sprat