Za upit Sombor 30000 pronađeno 184 oglasa

SPRATNA KUĆA BLIZU VENCA

Mlake, Sombor

KUĆA Nedaleko od venca se prodaje spratna kuća. Na placu od 234m2 se nalazi kuća od 98m2 u osnovi i nešto manje na stpratu. Pored kuće je velika... više

82.400€ (840 €/m²)

  • 98m²
  • 1.sprat

KUĆA! ČVRST MATERIJAL!

Goge, Sombor

KUĆA! Kod Somboleda, 119M2, na placu od 828m2,sa 274m2 pomoćnih objekata, KOMPLETNO OD ČVRSTOG MATERIJALA, trosobna, KOMFORNA, grejanje ETAŽNO,... više

82.400€ (692 €/m²)

  • 119m²
  • .sprat

TROSOBAN STAN! KOMPLETNO OPREMLJEN !

Selenča, Sombor

STAN! Trosoban 83m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje,... više

77.250€ (930 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 8/8 spratova

STROGI CENTAR, RENOVIRAN STAN

Centar, Sombor

U strogom centru Sombora, u ulici do pešačke zone, prodaje se trosoban stan od 75m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa novom... više

84.900€ (1 132 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

ODLIČNA KUĆA U STAPARU!

Stapar, Okolina, Sombor

KUĆA! STAPAR! Prodaje se kuća u Staparu veličine 192m2 na placu od 493m2. Pored je njiva 1.klase od 1350m2. Kuća je čvrstog materijala, kombinacija... više

85.000€ (447 €/m²)

  • 190m²
  • .sprat

STAN NA PRIZEMLJU!

Selenča, Sombor

Prodaje se dvoiposoban stan površine 77 m², koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u mirnom i atraktivnom delu grada – Selenča. Stan je... više

85.000€ (1 103 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • Prizemlje/4 spratova

KUĆA SA POTENCIJALOM

Goge, Sombor

U lepom delu Sombora, u naselju Goge, prodaje se spratna kuća od 124m2 na parceli od 450m2. Kuća je čvrste gradnje i ima tri etaže. U donjem... više

87.000€ (701 €/m²)

  • 124m²
  • 1/1 spratova

KUĆA - NOVOGRADNJA

Goge, Sombor

KUĆA - NOVA, MODERNA ! Blizu Subotičkog puta, 163m2, plac 817m2, građena od čvrstog materijala. Kompletan prostor je stambenog karaktera, sastoji... više

82.400€ (505 €/m²)

  • 163m²
  • .sprat

SALONSKI STAN NA STAPARSKOM PUTU

Mlake, Sombor

Prodaje se salonski stan od 104m2 na lepoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade sa manjim brojem stanova. Stan čine predsoblje, centralna... više

89.000€ (855 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 104m²
  • Prizemlje/2 spratova

STAN!

Selenča, Sombor

STAN! Na Staparskom putu se prodaje prostran dvosoban stan na 2.spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka,... više

82.800€ (1 235 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • 2/4 spratova

UGOSTITELJSKO-POSLOVNI OBJEKAT!

Bezdan, Okolina, Sombor

UGOSTITELJSKO-POSLOVNI OBJEKAT! Bezdan,glavni put ka Somboru, restoran i poslovni objekti sa tradicijom i prepoznatljivim ambijentom koji je... više

82.500€ (404 €/m²)

  • 204m²
  • .sprat

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE

Sombor

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE! SOMBOR, prodaje se parcela uz ogradu Panonke površine 11928m2, dimenzija cca 80m x 160m. Pogodno za auto-placeve, parkinge... više

88.000€ (7 €/m²)

  • 11928m²