Za upit Sombor 30000 pronađeno 184 oglasa

ROKOVCI - MALI SALAŠ

Rokovci, Sombor

U somborskom naselju Rokovci prodaje se kuća od 148m2 na placu od 1500m2. Kuća je lepo održavana, od čvrstog materijala, i čine je četiri sobe,... više

95.000€ (641 €/m²)

  • 148m²
  • .sprat

KUĆA SA TRI LOKALA

Centar, Sombor

Na parceli od 2 ara se nalazi kuća od 178m2 koja ima tri ulaza sa ulice i mogućnost za tri zasebna lokala. Nekretnina se nalazi uz prometnu... više

90.000€ (505 €/m²)

  • 178m²
  • .sprat

KUĆA SA DVA STANA

Centar, Sombor

KUĆA! Širi Centar,mirna ulica,"švapska" kuća,uknjižena,sastavljena iz dva stana,od kojih je jedan veličine 123m2 trosoban renoviran,PVC stolarija,sig.ul.vrata,novo... više

87.600€ (421 €/m²)

  • 208m²
  • Prizemlje

ODLIČNA PORODIČNA KUĆA!

Šikara, Sombor

KUĆA! Spratna 174m2 na placu od 479m2, nalazi se kod Rasadnika. U prizemlju su predsoblje iz koga se ide u kuhinju sa trpezarijom sa izlazo... više

98.000€ (563 €/m²)

  • 174m²
  • .sprat

ODLIČNA LOKACIJA

Mlake, Sombor

KUĆA!Centar-Mlake,dve kuće na placu od 811m2,jedna je stara i kompletno za rusenje,a druga je novija,kompletno opremljena za život,trosobna,prizemna,bez... više

90.000€ (342 €/m²)

  • 263m²
  • .sprat

KUĆA JOSIĆKO NASELJE

Josićko naselje, Sombor

KUĆA! Josićko naselje, u mirnom kraju..Poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom podignuto dva stepenika, plus tri sobe i kupatilo.Lepog... više

93.000€ (715 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

KUĆA + POSLOVNI PROSRTOR

Centar, Sombor

HITNA PRODAJA! KUĆA I POSLOVNI PROSTOR! Nalazi se u blizini bolnice, sa ulice 80m2 poslovnog prostora (dva lokala od kojih je jedan razradjen)... više

100.000€ (282 €/m²)

  • 354m²
  • .sprat

PRELEPO RENOVIRAN STAN NA GLAVNOJ ULICI

Centar, Sombor

STAN Prodaje se trosoban stan od 91m2 u pešačkoj zoni na prvom spratu. Stan je izuzetno lepo renoviran i čine ga predsoblje, velik i osunčan... više

103.000€ (1 131 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • 1.sprat

NEKADAŠNJI STUDIO ERNESTA BOŠNJAKA

Centar, Sombor

Na prodaju dvorišni stan u centru grada od 72m2. Zgrada stana je nekadašnji studio Ernesta Bošnjaka koji se nalazi u lepo održavanom parku... više

103.000€ (1 430 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje

KUĆA SA VELIKOM OKUĆNICOM

Bukovački Salaši, Okolina, Sombor

KUĆA! Bukovac! Novija gradnja! 180m2, 5 soba, kupatilo, visoko potrovlje, grejanje na cvrsto gorivo, 160m2 pomocnih objekata, kolski ulaz, kuća... više

103.000€ (572 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat

OAZA MIRA ZA PORODICU

Gornja Varoš, Sombor

SPRATNA KUĆA NA 10 MINUTA OD CENTRA GRADA. Ova lepo očuvana spratna kuća se nalazi iza Ekonomske škole. Kuću od oko 213m2 čine tri etaže, suteren,... više

97.000€ (455 €/m²)

  • 213m²
  • 1/1 spratova

MODERAN-DUPLEX STAN!

Centar, Sombor

STAN! Širi centar,početak Selenče na odličnoj poziciji,zgrada od žute fasadne cigle,odlične gradnje,se nalazi stan od 130m2 uknjižen,raspoređen... više

107.500€ (826 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 130m²
  • 4/4 spratova