Za upit Sombor 30000 pronađeno 184 oglasa

STAN GORNJA VAROŠ!!

Gornja Varoš, Sombor

Na prodaju je izuzetan, kompletno renoviran dvosoban stan od 60 m², smešten na drugom spratu zgrade bez lifta, u širem centru grada. Stan se... više

67.980€ (1 133 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

STAN!! PRIZEMLJE, SAVRŠEN ZA NOVU PORODIČNU PRIČU!!!

Selenča, Sombor

STAN! Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 77m2,smešten na visokom prizemlju stambene zgrade.Stan poseduje i sopstveni podrum,što... više

72.100€ (936 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • Prizemlje

ČETVOROSOBAN STAN! 773e/m2!

Nova Selenča, Sombor

STAN! Četvorosoban, 97m2, Selenča, kod staračkog doma, nalazi se na V-tom spratu u zgradi koja ima LIFT. Sastoji se iz 3 sobe, dnevnog boravka... više

75.000€ (773 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 97m²
  • 5/5 spratova

NJIVA 2.KLASE

Rokovci, Sombor

NJIVA 2.KLASE! ROKOVCI, udaljeno od vode cca 50m, na prodaju su dve njive 2.klase ukupne veličine 11.135m2. Prva je veličine 6.306m2, dimenzija... više

70.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

KUĆA BUKOVAC - SPRATNA, ODLIČNA

Bukovački Salaši, Okolina, Sombor

KUĆA! Na Bukovcu, glavni put, 222m2, čvrste gradje, dvojna, ali kompletno katastarski odvojena. Sastoji se iz prizemlja, sprata i suterena.... više

70.000€ (315 €/m²)

  • 222m²
  • .sprat

SPRATNICA BLIZU CENTRA GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA! U okviru Venca,nedaleko od samog centra grada,nalazi se kuća,površine 214m2,u dve stambene etaže,ali koja može funkcionisati i kao jedan... više

72.000€ (336 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje/1 spratova

STOPIRANA PRODAJA!!! TROSOBAN STAN BLIZU CENTRA

Selenča, Sombor

STOPIRANA PRODAJA!!! STAN! Nedaleko od venca se prodaje trosoban stan od 76m2 na prvom spratu. Stan čini predsoblje, tri velike sobe, kupatilo,... više

74.300€ (977 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 1.sprat

PORODIČNA KUĆA SA TRI SOBE U MIRNOM NASELJU!!!

Josićko naselje, Sombor

KUĆA Prodaje se funkcionalna porodična kuća površine 96m2,koja se sastoji od tri sobe,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom,i kupatila.Kuća... više

75.000€ (781 €/m²)

  • 96m²
  • .sprat

SALAŠ ŠTRBAC!

Bezdan, Okolina, Sombor

SALAŠ! Nalazi se 400m od Bezdana, ima 297m2 izgrađenih objekata, čvrsa gradnja, poseduje struju i vodu, put do salaša je prohodan i leti i zimi,... više

80.000€ (269 €/m²)

  • soba
  • 297m²
  • .sprat

SPRATNA KUĆA SA VIDEO NADZOROM U GOGAMA!!

Goge, Sombor

KUĆA! Prodaje se spratna kuća 109m2 na placu od 4,5 ara pogodna za dve porodice ili za formiranje dva odvojena stana.Gornji deo renoviran sastoji... više

80.000€ (733 €/m²)

  • 109m²
  • .sprat

STAN U CENTRU GRADA

Gornja Varoš, Sombor

Prodaje se trosoban stan nadomak centra grada. Stan ima 74m2, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Zgrada je novije... više

74.000€ (1 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 4/4 spratova

KUĆA SA LOKALOM!!!

Mlake, Sombor

Na prodaju kuća od 152m2 na placu od 323m2, nalazi se na uglu Beogradske, izlazi na dve ulice. Kuća u prizemlju ima poslovni prostor od 86m2,jedan... više

82.000€ (539 €/m²)

  • 152m²
  • .sprat