Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2638 oglasa

Savski venac, Humska, , 2.0, 59m2, 214000EUR

Humska, Beograd

Agencijski ID: 127404, III/III, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog... više

214.000€ (3 627 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Satelit, , 3.0, 59m2, 155170EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126512, III/VI, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 59 m2 SA PDV - 2 spavace sobe, u izgradnji na NOVOJ urbanoj lokaciji , sa izlazom... više

155.170€ (2 630 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Centar, Kralja Aleksandra, 2.0, 59m2, 193000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 121879, PR/, klima, terasa, uknjizen, renoviran. Prodaje se stan u pesackoj zoni, ulica Kralja Aleksandra, kod Trcike. Locirani... više

193.000€ (3 271 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 240000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1096580- CENA 240.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA- Uknjižen dvosoban stan u centru Novog Sada, u delu poznatijem kao Stari... više

240.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 2/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

219.626€ (3 660 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/3 spratova

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 3/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

213.677€ (3 561 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 3/3 spratova

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 1/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

213.070€ (3 551 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Za one koji cene kvalitet stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična l

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

188.347€ (3 139 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

STARI GRAD CENTAR 60m2 , 299000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kondina, 2.0, 60 m2, bez lodje, II od VI spratova, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet,... više

299.000€ (4 983 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2.sprat

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

105.700€ (1 761 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2/5 spratova

Moderan stan u centru Jagodine - Mogućnost plaćanja na rate

Širi centar, Jagodina

Obaveštavamo vas da je započet novi projekat novogradnje. Iskoristite mogućnost plaćanja na rate, kao i mogućnost povraćaja PDV-a i uštedite... više

90.000€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Stara Detelinara - Namešten dvoiposoban stan ID#1001198

Avijatičarsko naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Stara Detelinara. Namešten, dizajnerski uređen dvoiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom koja je opremljena... više

307.970€ (5 132 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 5.sprat