Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2638 oglasa

Dvoiposoban stan u izgradnji 60 m2, PK, Obrenovac (CENTAR) - 118.425€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 59,81m2, koji se nalazi na potkrovlju stambeno - poslovne zgrade sa liftom, PR+3+PK na odličnoj... više

118.425€ (1 973 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • Potkrovlje.sprat

Novi Sad, Detelinara, Rumenačka, 2.5, 60m2, 155000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenackoj... više

155.000€ (2 583 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

188.347€ (3 139 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Stari grad, centar - Kondina, 60m2, lux + parking

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/5, lift, CG, klima, interfon, video nadzor, podrum, parking Na prodaju luksuzno renoviran stan površine... više

299.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/5 spratova

Kuća u Kragujevcu, naselje Bresnica -osnova 120 m2, Plac 1,81 ar

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju KUĆA u Kragujevcu, naselje Bresnica, površine u osnovi 120 m2 i uknjiženi pomoćni objekat 76 m2, na placu površine 1,81 ar.... više

120.000€ (2 000 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Voždovac, Lekino brdo - Tetovska, 60m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Tetovska 3.0, 60m2 (terasa), VPR/3, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža U ponudi je stan u novogradnji površine... više

219.900€ (3 665 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • vp/3 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 60.28 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u prizemlju zgrade u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja... više

145.880€ (2 431 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 3.0, 60m2, 174000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130779, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 3,0-ban stan 60 m2, LUX STEPENISTE - okrenut dvoristno. Privatni ulaz do stana. Parket.... više

174.000€ (2 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 60m2, 120000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 131597, PR/, uknjizen, lokal. SAJAM - LOKAL - RESTORAN - ulicni ulaz, koji trenutno radi. Cena je bez unutrasnjeg enterijera.... više

120.000€ (2 000 €/m²)

  • 60m²

Namešten dvosoban stan u novijoj zgradi

Vašarište, Jagodina

Potreban vam je stan bez ulaganja a na sve to i da je namešten? Upravo smo takav stan dobili. Stan se nalazi u naselju Vašarište, na sedmom... više

70.000€ (1 166 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 7/7 spratova

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 2.5, 60m2, 179980 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji u zgradi na Ceraku spratnosti Po+P+3+M. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine je 60m2 i nalazi se na prvom... više

179.980€ (2 999 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Stari grad, Terazije, Balkanska, 2.5, 60m2, 324000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 93774, I/VI, klima, lift, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada.... više

324.000€ (5 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/6 spratova