Medijana, Niš
Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više
123.800€ (2 098 €/m²)
Medijana, Niš
Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 6. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više
123.800€ (2 098 €/m²)
Miljakovac II, Rakovica, Beograd
Miljakovac 2, Nikole Marakovića Pr/Vi cg terasa 130.000 Evra. Miljakovac II, Nikole Marakovića komforan dvosoban stan adaptiran u trosoban... više
130.000€ (2 203 €/m²)
Železnik, Čukarica, Beograd
U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više
160.210€ (2 715 €/m²)
Novo Naselje, Novi Sad
Agencijski ID: 130573, VII/, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan povrsine 59m², smesten na jednoj od... više
147.000€ (2 491 €/m²)
Železnik, Čukarica, Beograd
160.210€ (2 715 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 127991, II/, stara gradnja. Na prodaju klasican dvosoban salonski stan koji je uknjizen i potpuno renoviran. Vise informacija... više
175.000€ (2 966 €/m²)
Liman 2, Novi Sad
Agencijski ID: 107921, I/X, lift, uknjizen. Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Ukupna neto povrsina 62 m2, bez terase 56m2. Stan je renoviran,... više
195.000€ (3 305 €/m²)
Žarkovo, Beograd
Agencijski ID: 129667, I/, terasa(2), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Struktura stana: Dnevna soba, kuhinja, manji hodnik do toaleta... više
133.000€ (2 254 €/m²)
Železnička Stanica, Novi Sad
Agencijski ID: 128207, VII/VII, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više
120.000€ (2 033 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 127846, II/III, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Na prodaju luksuzan trosoban stan od 59m2 u Petefi Sandora ulici na drugom... više
180.000€ (3 050 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 127759, II/IV, terasa, uknjizen, renoviran. Na prodaju odlican dvosoban stan u Petra Drapsina ulici. Stan je kompletno renoviran... više
175.000€ (2 966 €/m²)