Za upit prodaja vikendica pronađeno 1956 oglasa

Kuća u novogradnji - moguća zamena za stan ili dva stana

Gloždak, Paraćin

U ponudi legalizovana kuća u mirnom delu grada. Kome je potreban mir a sam centar i trgovina u neposrednoj blizini, nekretnina je za njega.... više

130.000€ (734 €/m²)

  • 177m²
  • .sprat

Zvezdara, Mali Mokri Lug - Ive Marinkovića 59m2

Mali mokri lug, Zvezdara, Beograd

3.0, 59m2, PR, kuća sa okućnicom, TA, grejanje, KTV, internet, terasa, parking. Kratka ulica Ive Marinkovića, u kojoj se nepokretnost nalazi,... više

108.000€ (1 830 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

Prodaje se kuća Bagramer

Bagremar, Kragujevac, Kragujevac

U mirnom delu grada na placu površine 4.8ari prodaje se kuća površine 270m2. Kuća se sastoji od tri trosobne jedinice, koje mogu biti potpuno... više

179.000€ (662 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/3 spratova

Šojka, lux kuća , 450 m2, centar, eg

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se lux kuća po plus vpr plus jedan, u osnovi 150m2, ukupno oko 450 m2, na placu od 288 m2 u blizini Šojke. Kompletno je izgrađena od... više

500.000€ (1 111 €/m²)

  • 450m²
  • 1/1 spratova

Pećinci, Šimanovci - Milana Ćirkovića, 902m2

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Milana Ćirkovića kuća, 902m2 (terasa 2m2), PR+I+II, CG, klima, internet, parking, garaža 179m2, pomoćne prostorije, struja,... više

450.000€ (498 €/m²)

  • 902m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja, Kuća, Bujanovac

Bujanovac

Na prodaju kuća i selu Biljača, opština Bujanovac. Kuća u osnovi ima 93m2, u gabaritu 177m2. Sastoji se od dva sprata. Nalazi se na placu površine... više

33.000€ (186 €/m²)

  • 177m²
  • .sprat

Kuća na prodaju

Izbenica, Okolina, Varvarin

Prodaje se kuća u Varvarinu površine 76m2 na placu od 13,88a. više

32.000€ (421 €/m²)

  • 76m²
  • .sprat

Na prodaju parcela do autoputa sa uknjizenim objektima

Lozica, Paraćin

Uknjizeni objekti od 89m2 i 69m2 ,blizina autoputa omogucava odlicnu mogucnost gradjenja komercijalnog objekta za izdavanje ili sopstveno poslovanje! više

80.000€ (506 €/m²)

  • 158m²
  • .sprat

Manja, prizemna kuća

Dimitrija Tucovića, Jagodina

Manja, prizemna kuća strukture dvosobnog stana. Sastoji se od ulaznog hola, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i terase.... više

60.000€ (1 304 €/m²)

  • 46m²
  • .sprat

Moderna kuća u širem centru grada, 150 m2

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju novoizgrađena kuća u širem centru grada, planirana i izgrađena po svim savremenim standardima gradnje, za udoban... više

318.000€ (2 120 €/m²)

  • 150m²
  • 1.sprat

Kuća sa pomoćnim objektima

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Na parceli se nalazi kuća i tri pomoćna objekta, kuća je površine 91m2. Pomoćni objekti 42m2,26m2 i 23m2 izgrađeni pre donošenja propisa o izgradnji.... više

40.000€ (439 €/m²)

  • 91m²
  • /1 spratova

Novija kuća

Ribare, Okolina, Jagodina

Novija kuća , poseduje veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo i iz dnevnog boravka izlazi se na veliku terasu. Grejanje na čvrsto... više

170.000€ (1 504 €/m²)

  • 113m²
  • /1 spratova