Za upit prodaja vikendica pronađeno 1952 oglasa

Kuća u Bresnici

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Bresnici. Kuća se sastoji od prizemlja u kojoj se nalaze 2 garažna mesta i pomoćna prostorija. Na prvom spratu se nalazi prostrani... više

220.000€ (733 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Barajevo - Baćevac, 75m2

Baćevac, Barajevo, Beograd

Barajevo - Baćevac kuća, 75m2 (terasa 10m2), prizemlje, grejanje na struju, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 51.15a U ponudi... više

180.000€ (2 400 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje

Na prodaju, kuća , Palilula, 290m2, plac 454m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, Porodična stambena zgrada je pr plus 3 sprata u osnovi od 92 m2 sa garažom, ukupno oko 290m2 na parceli od 4,54... više

310.000€ (1 068 €/m²)

  • 290m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća za porodicu koja želi svoj mir, prostor i malo hedonizma , Ribare, nadom

Ribare, Okolina, Jagodina

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali... više

105.000€ (210 €/m²)

  • 500m²
  • 2/2 spratova

Jedinstvena kuća uz Resavsku pećinu – prirodni luksuz u srcu budućeg Nacio

Jelovac, Okolina, Despotovac

Objekat se nalazi u prelepom vikend naselju, na 150 metara vazdušno od Resavske pećine, na granici budućeg Nacionalnog parka Beljanica-Kučajske... više

190.000€ (855 €/m²)

  • 222m²
  • .sprat

Na prodaju nova kuća 10 km od grada – legalizovana, useljiva i odmah dostupn

Šantarovac, Okolina, Jagodina

Prodaje se kompletno sređena i nova kuća, izgrađena 2022. godine, površine 271 m², smeštena uz glavni put, na svega 7 kilometara od grada. Objekat... više

162.000€ (597 €/m²)

  • 271m²
  • .sprat

Dve nove kuće u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Zamislite da živite u mirnoj ulici, a da ste zapravo u samom centru Ćuprije. Sve što vam treba – škola, prodavnica, apoteka – na par minuta... više

270.000€ (511 €/m²)

  • 528m²
  • /2 spratova

DVE KUĆE + POMOĆNI OBJEKAT NA PLACU OD 116, 63 ARA

Vlaška, Okolina, Ćuprija

* Samo 5 minuta vožnje od centra Ćuprije! Ako tražite veliki plac, mirno okruženje i prostor za razvoj ideje, ova nekretnina nudi sjajnu osnovu!... više

128.000€ (164 €/m²)

  • 779m²
  • 3/3 spratova

Prodaje se kuća na Paliluli dva sprata plus potkrovlje

Palilula, Palilula, Niš

Prodaje se kuća na Paliluli koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Parcela na kojoj se nalazi kuća je 1047 m2. Kuća je na izuzetno... više

220.000€ (814 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja, Kuća, Bujanovac

Bujanovac

Prodaje se kuća sa placem u centru Bujanovca. Kuća se nalazi na adresi Karađorđa Petrovića br.38. Kuća u osnovi ima 74m2, a plac je ukupne... više

91.000€ (1 229 €/m²)

  • 74m²
  • .sprat

Spratna kuća na placu od 12 ari

Bolnica, Ćuprija

Na prodaju spratna kuća čvrste gradnje, sređena, sa izolacijom i PVC stolarijom. Kuća je smeštena na prostranom placu od 12 ari, u mirnoj ulici... više

85.000€ (625 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

Dve kuće na lepoj lokaciji

Đurđevo brdo, Jagodina

Dve kuće na lepoj lokaciji idealno za dve porodice!Obe kuć imaju ploču. Jedna kuća u donjem delu ima kuhinju sa trpezarijom,odvojen dnevni... više

115.000€ (598 €/m²)

  • 192m²
  • .sprat