Za upit prodaja vikendica pronađeno 1952 oglasa

Palilula, Borča, Kosovopoljska, 4.0, 362m2, 330000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 131667. Na prodaju nova kuca u Borci, ukupne povrsine 362m², odlicne strukture i bez ikakvih dodatnih ulaganja. Nekretnina je... više

330.000€ (911 €/m²)

  • 362m²

Smederevo, Ladna voda, Laze Lazarevića, 2.0, 60m2, 90000EUR

Smederevo

Agencijski ID: 131507, 3a. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt van radnog... više

90.000€ (1 500 €/m²)

  • 60m²

Beočin, Čerević, , 3.0, 151m2, 154500EUR

Čerević, Beočin

Agencijski ID: 117800, 13a, spratna, uknjizen, novogradnja. Na prodaju odlicna novija kuca u Cerevicu. Grejanje je na gas. Ima gradsku vodu... više

154.500€ (1 023 €/m²)

  • 151m²

Okolno mesto, Bukulja, -, Kuća, 350m2, 980000 EUR

Bukulja, Aranđelovac

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više

980.000€ (2 800 €/m²)

  • 350m²

Prodaju se dve kuće u naselju Jabučar (Aerodrom)

Jabučar, Kragujevac

Prodaju se dve kuće u mirnom delu naselju Jabučar u Kragujevcu na placu od 3,97a. Prva kuća je površine 240m2 sledeće strukture: - Prizemlje:... više

149.000€ (620 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

EKSKLUZIVNA PRODAJA – PORODIČNA KUĆA NA TOP LOKACIJI, JAGODINA

Akva Park, Jagodina

Na prodaju izuzetna porodična kuća na jednoj od najtraženijih lokacija u Jagodini –u neposrednoj blizini Aqua parka idealna za udoban porodični... više

140.000€ (542 €/m²)

  • 258m²
  • .sprat

Extravagantna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

IMPRESIVNA LUKSUZNA KUĆA – 528 m² BEZKOMPROMISNOG KOMFORA I KVALITETA Na prodaju je ekstravagantna, reprezentativna porodična kuća, ukupne... više

325.000€ (615 €/m²)

  • 528m²
  • .sprat

PLAC SA KUĆOM ZA RUŠENJE

Prnjavor, Sombor

Prodaje se kuća za rušenje od 109m2 na placu od 578m2. Lokacija je odlična, nalazi se blizu Partizanske ulice . CENA 34.000e. više

34.000€ (311 €/m²)

  • 109m²
  • .sprat

KUĆA! POTENCIJAL!!!

Centar, Sombor

KUĆA! Prodaje se prostrana, porodična kuća idealna za višečlano domaćinstvo ili investiciju, smeštena u mirnom delu grada – na samo nekoliko... više

149.000€ (1 087 €/m²)

  • 137m²
  • .sprat

KUĆA!SUBOTICA!

Zorka, Subotica

Prodaje se porodična kuća u Subotici,površine 103m2,na placu od 10 ari.Kuća se sastoji od tri sobe,kuhinje,toaleta i ulaznog hodnika.Grejanje... više

51.500€ (500 €/m²)

  • 103m²
  • .sprat

PORODIČNA KUĆA SA TRI SOBE U MIRNOM NASELJU!!!

Josićko naselje, Sombor

KUĆA Prodaje se funkcionalna porodična kuća površine 96m2,koja se sastoji od tri sobe,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom,i kupatila.Kuća... više

75.000€ (781 €/m²)

  • 96m²
  • .sprat

KUĆA U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA U CENTRU, uknjižene stambene površine 297m2 na placu od 15a. Podeljena na 4 stana sa zasebnim strujomerom i vodomerom, kupatilom, kuhinjom... više

220.000€ (740 €/m²)

  • 297m²
  • .sprat