Za upit prodaja vikendica pronađeno 1952 oglasa

Seosko domaćinstvo u Glogovcu

Glogovac, Okolina, Jagodina

Seosko domaćinsto na prostranom placu u Glogovcu za renoviranje. Sastoji se od dve kuće na parceli, veća kuća poseduje prizemlje i sprat. U... više

32.000€ (160 €/m²)

  • 200m²
  • 1/1 spratova

Kuća sa velikim placem za odmor i uživanje u blizini Morave

Ada, Ćuprija

Ako želite da uživate u prirodi, čistom vazduhu i divnom pogledu u svakom slobodnom danu predstavljamo Vam idealnu kuću. Na 70m udaljenosti... više

65.000€ (590 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

Starija kuća u centru sela Vojska

Okolina, Svilajnac

Starija kuća u centru sela blizu ambulante. Sastoji se od predsoblja, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,špajza i kupatila. Struja je... više

10.000€ (172 €/m²)

  • 58m²
  • .sprat

Manja kuća kod Akva Parka

Akva Park, Jagodina

Prizemna kuća na extra lokaciji. Odrađena izolacija, bez fasade. više

75.000€ (1 785 €/m²)

  • 42m²
  • Prizemlje

Komforna kuća u Jagodini, Tavrića obori

Tavrića obori, Jagodina

Velika, komforna kuća (tri odvojene useljive stambene jedinice) u neposrednoj blizini Akva parka. U obzir dolazi prodaja ili zamena za dvosoban... više

120.000€ (500 €/m²)

  • 240m²
  • /4 spratova

Useljiva kuća sa podrumom

Vašarište, Jagodina

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. više

67.000€ (478 €/m²)

  • 140m²
  • /2 spratova

Kuća 49m2, 10 ari placa, Konatice, Obrenovac - 25.000€

Konatice, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća u Konaticama, površine 49m2, na placu od 10 ari, u mirnom i prijatnom delu Konatica. Kuća se sastoji iz dnevnog boravka sa... više

25.000€ (510 €/m²)

  • 49m²
  • .sprat

Kuća, Gornje Vlase

Gornje Vlase, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuća u selu Gornje Vlase, opština Gadžin Han. Idealna investicija za one koji žele da se sklone od gradske buke i da nađu mir u prirodi.... više

16.000€ (266 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Kuća, Žitorađa

Žitorađa, Žitorađa, Žitorađa

Na prodaju kuća u Žitorađi. Odlična investicija za miran porodični život. Plac je površine 1119m2. Kuća ima dve etaže (P+1), u osnovi 80m2,... više

77.500€ (310 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

Zlatibor - Kuća sa 4 stana, 6, 65ar - Predložite način isplate ID#1527

25. maj, Zlatibor, Zlatibor

Magnat 0645800900 - Ekskluzivno prodaje - na Zlatiborskom Dedinju (pored Titove Vile - u naselju 25 maj), 12 min peške iznad HTL Palisad, Magnat... više

279.900€ (933 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Telep - Dvojna kuća ID#3000083

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Senteleki Kornela. Uknjižena, dvojna kuća na mirnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, Osnovne... više

154.500€ (2 491 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Futog, , 5.0, 290m2, 293000EUR

Futog, Novi Sad

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. LUX PORODICNA KUCA NA POTEZU... više

293.000€ (1 010 €/m²)

  • 290m²