Za upit prodaja vikendica pronađeno 1953 oglasa

Na prodaju dve kuce u Slatini-Sopot

Sopot, Beograd

Na prodaju dve kuće u Slatini-Kosmaj. Nalazi se na glavnom putu,udaljene od Beograda 40 km od kosmaja 4. Kuća površine 250 mkv,sastoji se od... više

230.000€ (621 €/m²)

  • 370m²

Barajevo, centar, kuća i plac, 30 parking mesta, hitno ID#1460

Boždarevac, Barajevo, Beograd

Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu... više

157.000€ (301 €/m²)

  • 520m²
  • 2.sprat

Kuća, Staro groblje

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli u neposrednoj blizini Novog Niša, DIFa i fakulteta zaštite na radu, uknjižene površine 88m2 sa pomoćnim objektom,... više

52.000€ (590 €/m²)

  • 88m²
  • Prizemlje

Renovirana kuća na top lokaciji idealna i za poslovni prostor

Pivara, Jagodina

ODLIČNA PRILIKA – RENOVIRANA KUĆA NA TOP LOKACIJI Na prodaju kvalitetno renovirana,prizemna kuća na izuzetno traženoj lokaciji – između centra... više

115.000€ (1 292 €/m²)

  • 89m²
  • 1.sprat

+GROCKA VN 3673

Vrčin, Grocka, Beograd

Prodaje se vikend-kuća nadomak Beograda, u Vrčinu, opština Grocka, na građevinskom zemljištu površine 12,46 ari, van granica građevinskog područja.... više

199.000€ (1 877 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

Velika kuća 200m² na mirnoj lokaciji – idealna za veću porodicu

Silos, Ćuprija

Prodaje se prostrana porodična kuća površine 200 m², idealna za veću porodicu ili kao investicija. Kuća se nalazi u mirnijem delu grada, na... više

120.000€ (600 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Vlasnik prodaje kucu u Kaludjerici

Grocka, Beograd

Vlasnik prodaje legalizovanu kucu od 460m2 u Novom naselju-Kaludjerica, na prostranom i ravnom placu od 8.2m2. Kuca je pozicinirana na dobroj... više

320.000€ (695 €/m²)

  • 460m²
  • 3.sprat

Na prodaju kuća u sivoj fazi – odlična lokacija, velika prilika

Širi centar, Jagodina

Prodaje se prizemna kuća površine 56m², u sivoj fazi izgradnje, smeštena na izuzetnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa glavnog puta. Kuća... više

30.000€ (535 €/m²)

  • 56m²
  • Prizemlje

OAZA MIRA NA GLAVNOM PUTU – VINORAČA

Vinorača, Okolina, Jagodina

Na prodaju porodična kuća površine 130m², smeštena na ravnom i prostranom placu od 10,20 ari, u mirnom delu Vinorače – idealna kombinacija privatnosti... više

90.000€ (687 €/m²)

  • 131m²
  • Prizemlje

Stara pazova, Stari Banovci, -, Kuća, 342m2, 420000 EUR

Stari Banovci, Stara Pazova

Fenomenalna kuća površine 342m2, grejanje je EG/gas, spratnost PR+I, plac 13a. Na placu postoji bazen, dvorište je pod video nadzorom, postavljen... više

420.000€ (1 228 €/m²)

  • 342m²

Prodaju s dve kuće sa poslovnim prostorom

Gloždak, Paraćin

Porodična kuća sa potkrovljem 250m2, lokal 25m2, manja kuća sa zasebnim ulazom 45m2, garaža 15m2, podrum 16m2, u odličnom stanju sa svim priključcima.... više

160.000€ (484 €/m²)

  • 330m²
  • .sprat

Voždovac, Braće Jerković - Milovana Jankovića, 250m2

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Voždovac, Braće Jerković - Milovana Jankovića kuća, 250m2 (terase i lođa 36m2 + garaža 18m2), NPR+VPR+I+II+PTK, EG/GAS, interfon, parking,... više

430.000€ (1 720 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/3 spratova