Za upit prodaja vikendica pronađeno 1953 oglasa

Vikend kuća u Velikom Drenovcu

Veliki Drenovac, Aleksinac, Aleksinac

Prodaje se kuća u vikend naselju u Veliki Drenovac. Kuća se nalazi na parceli koja je 892m2. Dvorište je organizovano u više kaskada pošto je... više

80.000€ (851 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

Šumarice, Kragujevac - ozakonjena kuća 292 m2 i pomoćni objekat 42 m2, na pl

Šumarice, Kragujevac, Kragujevac

Vredno pažnje. Na prodaju kuća novije gradnje, komplet sređena i uređena za svakodnevni život. Ozakonjena je kao i pomoćni objekat, urađena... više

175.000€ (599 €/m²)

  • 292m²
  • Prizemlje/3 spratova

VOZDOVAC MEDAKOVIC I 92m2 , 257000e

Medakovic I, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Medakovic I, Mokroluska, 3.0 kuca od 92 m2, bez terase, na placu od 6.2 ara, PR, ta, bez lifta, ktv,... više

257.000€ (2 793 €/m²)

  • 92m²

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, , 3.0, 100m2, 480000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 122237, 3.36a, prizemna, uknjizen. Retka prilika na Adamovicevom naselju – trosobna odrzavana prizemna kuca sa dvoristem. Kuca... više

480.000€ (4 800 €/m²)

  • 100m²

Na prodaju luksuzna kuća Dedinje – uknjižena, 4 spavaće sobe, dvorište i

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je luksuzna kuća u nizu na Dedinju, na jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u Beogradu. Ova impozantna i potpuno uknjižena... više

750.000€ (3 750 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova

PROSTRANA KUĆA SA VELIKIM PLACEM U MLAKAMA – ŠIRI CENTAR!!!

Mlake, Sombor

KUĆA!! Prodaje se prostrana kuća od 159m² na placu od 9,1a u mirnom naselju Mlake, širi centar grada. Nekretnina se sastoji od 3 komforne sobe,... više

144.200€ (906 €/m²)

  • 159m²
  • .sprat

KUĆA BUKOVAC - SPRATNA, ODLIČNA

Bukovački Salaši, Okolina, Sombor

KUĆA! Na Bukovcu, glavni put, 222m2, čvrste gradje, dvojna, ali kompletno katastarski odvojena. Sastoji se iz prizemlja, sprata i suterena.... više

70.000€ (315 €/m²)

  • 222m²
  • .sprat

Odlična kuća na mirnoj lokaciji

Palilule, Kragujevac, Kragujevac

Kuća na odličnoj i mirnoj lokaciji, na uglu dve ulice. Nalazi se u blizi TC Big Fashion. Plac je veliki, površine preko 6 ari, pravilnog oblika.... više

275.000€ (1 718 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Seoska kuca u Voljavcu

Voljavče, Okolina, Jagodina

Dve kuce u dvoristu od kojih je jedna useljiva a druga ozidana tako da mozete zavrsavati objekat po svojoj zelji. više

77.000€ (1 262 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje/1 spratova

Nezavršena kuća

Levač, Jagodina

Kuća Po+Pr+Sp1 više

155.000€ (645 €/m²)

  • 240m²
  • /3 spratova

Kuća, Donji Adrovac

Donji Adrovac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuća u selu Donji Adrovac, Aleksinačka opština (6 km od Aleksinca). Kuća je površine 51 m2, nalazi se na placu... više

21.000€ (411 €/m²)

  • 51m²
  • Prizemlje

Četvoroiposobna kuća NOVI SAD, 180000€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka 3091173 - CENA je 180 000e plus agencijska provizija od 3%. Uknjižena petosobna kuća na Klisi. Kuća se sastoji iz tri stana... više

180.000€ (1 104 €/m²)

  • 163m²