Za upit prodaja stanova u poslednjih 3 dana pronađeno 1349 oglasa

Odličan trosoban stan 75m2, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od... više

152.000€ (2 026 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 6/6 spratova

Odličan trosoba stan kod Doma zdravlja, 75 m2

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja,... više

163.000€ (2 173 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2.sprat

Kalenić, moderan, 5s, lux, duplex, dobra prilika ID#1525

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Magnat 064.5.800.900 - u ulici Mutapova, u kraju poznatom kao Kalenić, na Opštini Vračar, Magnat ekskluzivno prodaje lux dupleks 5-soban penthouse... više

579.888€ (2 973 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 6/7 spratova

Golf naselje, Beogradskog bataljona, 102m2+35m2 galerija, lux ID#1559

Golf naselje, Čukarica, Beograd

U prestižnom naselju Golf” nudimo vam kompletno renoviran stan, uknjižene površine od 102m2+ galerija 35m2. Stan je nesvakidašnje arhitekture... više

384.000€ (3 764 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 5/5 spratova

Stari Cerak, Antona Aškerca, 35m2, lođa ID#1651

Cerak, Čukarica, Beograd

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni... više

115.000€ (3 285 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Cara Dušana - Četvorosoban stan sa bazenom ID#1000805

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo vam novu definiciju luksuznog stanovanja u... više

618.000€ (2 575 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 240m²
  • 3/3 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo, Vukasovićeva, 1.0, 27m2, 73500 EUR

Kanarevo Brdo, Beograd

U mirnom i uređenom kraju, okružen zelenilom, garsonjera na trećem spratu od četiri, u zgradi sagrađenoj 2007.godine. Prostorije: predsoblje,... više

73.500€ (2 722 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Trosoban stan ID#1001170

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Koste Racina. Namešten, po strukturi trosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje.... više

179.220€ (2 560 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Centar - Namešten dvosoban stan ID#1001180

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdvajamo iz ponude namešten, komforan po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj... više

210.900€ (3 295 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1/3 spratova

2, 0/2, 5 lux renoviran uknjizen ID#5687

Banjica, Voždovac, Beograd

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 2 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, postoji mogucnost kupovine... više

205.000€ (3 306 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 21/24 spratova

dvosoban stan sa garažnim mestom u kompleksu Lux 51 ID#5707

Bežanijska Kosa 1, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna... više

233.000€ (3 949 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

hitno nov stan cena dogovor ID#5709

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi.... više

130.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 4/4 spratova