Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 132322, I/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban, namesten stan. Na trazenoj lokaciji Bulevaru... više
195.000€ (3 250 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan... više
189.000€ (3 000 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 132313, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan od 69m2 u ulici Branka Bajica ,kompleksu... više
215.000€ (3 115 €/m²)
Liman 1, Novi Sad
Agencijski ID: 132257, XI/XI, klima, lift, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. LIMAN 1 - GARSONJERA 16 m2, UKNJIZENA... više
60.000€ (3 750 €/m²)
Adamovićevo Naselje, Novi Sad
Agencijski ID: 132217, VI/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. **AVENIA GARDEN** LUX STAN 60 m2 + GARAZA 17 m2, ISTOK - zasticen... više
215.000€ (3 583 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 131901, III/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, deljiv, stambena zgrada. Uknjizen stambeni prostor... više
119.000€ (1 101 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. ProdajaJUZNI VETERNIK NOVI **ELEGANCIJA DUPLEX** USELJIV! POVRAT PDV 67 m2, 3 spavace sobe 5,72 m2, 10,53... više
108.900€ (1 251 €/m²)
Podbara, Novi Sad
Agencijski ID: 125386, II/. Prodaje se jednoiposoban stan na podbari u Jug Bogdana. Poseduje izdvojenu spavacu sobu. Grejanje je na struju(... više
70.000€ (2 413 €/m²)
Veliki Park, Kragujevac
Prodaje se namešten jednoipodoban stan na top lokaciji - kod Velikog parka. Strukturu stana čine: - kuhinja - trpezarija sa dnevnim boravkom... više
88.000€ (2 000 €/m²)
Akva Park, Jagodina
Prodaje se izuzetno funkcionalan i moderno opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u neposrednoj blizini Akva parka i kompletne... više
58.000€ (2 000 €/m²)
Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd
Čukarica, Cerak Vinogradi, ulica Lipa, 4.0, 87m2, terasa, lođa, V/6, CG, ostava, lift U prilici smo da vam ponudimo komforan, svetao, funkcionalan,... više
270.000€ (2 872 €/m²)
Lion, Zvezdara, Beograd
1.5, 28m2 + terasa 7m2, 7/7, TA, lift, klima, ktv, interfon, internet Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini od Bulevara kralja Aleksandra... više
119.000€ (4 250 €/m²)