Za upit prodaja stanova u poslednjih 3 dana pronađeno 1218 oglasa

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Centar, Novi Sad

Centar, uknjižen jednoiposoban stan , odlična prilika za život ili investiciju . Agencijska oznaka stana 1101092, Novi Sad, Centar. CENA 150000... više

150.000€ (3 061 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Telep, Novi Sad

SEVERNI TELEP, TROSOBAN STAN, POVOLJNO. Agencijska oznaka 110935. Cena stana 120,000 +3% agencijske provizije. Prodaje se trosoban stan na... više

120.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 430000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100529 CENA 430.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen četvorosoban KOMPLETNO RENOVIRAN I OPREMLJEN LUX penthouse... više

430.000€ (3 524 €/m²)

  • 4 soba
  • 122m²
  • 7/8 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 86000€

Podbara, Novi Sad

Divni deo, iz starih vremena, Podbare. Komplet renoviran i opremljen stan. Agencijska oznaka stana 1099895, cena stana je 86.000+3% agencijske... više

86.000€ (2 388 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

NOVI SAD, 352000€

Telep, Novi Sad

Penthouse , 208m2 , petosoban, sa divnom krovnom terasom ! Odlična prilika po dobroj ceni-352000 SA PDV-om + agencijska provizija 3%! Agencijska... više

352.000€ (1 692 €/m²)

  • 6.5 soba
  • 208m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 401700€

Centar, Novi Sad

Agencijksa oznaka 1083542. UKNJIŽEN četvorosoban SALONSKI stan u centru grada - stari grad u blizini veća i keja. U pitanju je nova gradnja... više

401.700€ (3 043 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 2/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 319300€

Centar, Novi Sad

Cena sa PDV-om, troiposoban stan u izgradnji u centru grada, nadomak pešačke zone. Useljenje se planira za kraj 2020. godine. Drugi sprat, terasa,... više

319.300€ (2 617 €/m²)

  • 5 soba
  • 122m²
  • 2/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 198000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1089341 - CENA 198000 e + agencijska provizija od 3 %. Uknjižen trosoban stan u novijoj zgradi na Podbari. Samo u kuhinjskom... više

198.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/3 spratova

Novogradnja, Palilula, Podno-etažno grejanje, Parking, PDV

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji na Paliluli, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“ i kompleksa „Novi Niš”. Stan je projektovane površine... više

65.200€ (1 715 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 32.9m2 sa galerijom

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

65.800€ (2 056 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 3/3 spratova

3.0 Bulevar Nemanjića, Dom Zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju prelep trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Doma zdravlja, par minuta... više

169.000€ (1 898 €/m²)

  • 3 soba
  • 89m²
  • Prizemlje

Troiposobni stan na I spratu, Park Sv.Save, 78 m2

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju očuvan troiposobni stan, na prvom spratu starije, kvalitetne zgrade, u mirnom, parkovskom okruženju, blizu važnih bulevara,... više

152.000€ (1 948 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 1/5 spratova