Za upit prodaja stanova Nis pronađeno 561 oglasa

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

119.702€ (2 394 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 12/15 spratova

Stan 53m2, Vojna bolnica

Vojna bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposobni stan 53m2, istočno orjentisan, na četvrtom spratu u starijoj, dobro održavanoj zgradi. Sastoji se iz hodnika, dnevnog... više

101.200€ (1 909 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, Dvosoban, Palilula,Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više

77.700€ (1 765 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

Odličan dvoiposoban stan u novogradnji kod Pantalejske crkve, 52m2, 2.sprat

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 2/3 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj P+2 i Po+P+4, projektovane površine 87,14 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan... više

152.500€ (1 752 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 2.sprat

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

110.219€ (2 161 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 3/10 spratova

Stan u izgradnji, 65m² - 155.300€ rok avgust 2026

Centar, Medijana, Niš

U ponudi je funkcionalan i savremeno projektovan stan u izgradnji, površine 65m², smešten na petom spratu zgrade od ukupno pet spratova. Završetak... više

155.300€ (2 389 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju petosoban stan u Centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju prostran petosoban, potpuno namešten stan u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u blizini glavne opštine i SUP-a, a ipak smešten... više

315.000€ (1 932 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 163m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju nov 2.5 stan na Paliluli sa parkingom

Palilula, Niš

Na prodaju nov dvoiposoban stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami Residece". Nalazi se na cetvrtom spratu zgrade sa liftom,... više

108.000€ (1 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 4.sprat

Veliki porodican u centru grada

Šojka, Medijana, Niš

Prodaje se prostran stan u neposrednoj blizini centra grada, idealan za porodično stanovanje ili kao investicija. Stan je odmah useljiv, uz... više

206.000€ (2 314 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 4/7 spratova

Na prodaju – stanovi u novogradnji u Centru Niša, kod Filozofskog fakulteta

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana... više

206.900€ (2 523 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 3/7 spratova

Trosoban stan vrhunskog kvaliteta na Somborskom bulevaru

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, površine 68m², na odličnoj lokaciji koja pruža mir, a istovremeno brz i lak pristup svim važnim sadržajima.... više

119.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 2/4 spratova