Za upit prodaja stanova Nis pronađeno 561 oglasa

Stanovi u izgradnji uz KEJ – investicija i komfor u srcu grada

Medijana, Niš

U ponudi su moderni stanovi različitih kvadratura, idealni za život ili izdavanje: Manji stanovi (31–46 m²) Funkcionalni raspored Dnevna soba... više

81.400€ (2 625 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • 5/5 spratova

Alonski stan u srcu Palilule – 85 m² + terasa + podrum 37 m² + 20m2 tavaska

Palilula, Niš

Na prodaju salonski stan u jednom od najtraženijih delova Niša – Palilula. Stan se nalazi u mirnoj ulici sa puno zelenila, a istovremeno na... više

154.000€ (1 711 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 1/5 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,30m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

85.655€ (1 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Stan - Poslovni prostor,Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu na par minuta od parka Čair i Dušanovog Bazara, zbog same lokacija odličan i... više

110.000€ (2 391 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1.sprat

Novogradnja 4.5, 88.3 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 88.3 m2. Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom... više

167.770€ (1 906 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju luksuzan stan 52m² – 2 spavaće sobe, terasa, kompletno opremljen

Palilula, Niš

Na prodaju je luksuzno opremljen stan površine 52m², idealan za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Stan je spreman za useljenje... više

123.500€ (2 375 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 3/3 spratova

Medijana, Niš

U ponudi su moderni stanovi različitih kvadratura, idealni za život ili izdavanje: Funkcionalni stanovi za parove (47–60 m²) Dnevna soba sa... više

138.674€ (2 350 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3/5 spratova

Četvorosoban lux stan na Panteleju, četvrti sprat, namešten

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i... više

210.000€ (1 055 €/m²)

  • 4 soba
  • 199m²
  • 4/5 spratova

Na prodaju 2.5 stan na Bulevaru Nemanjica

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju 2.5-soban stan na Bulevaru Nemanjića, u neposrednoj blizini Delta Planeta i Doma zdravlja. Stan se nalazi na 14. spratu stambene... više

107.000€ (1 813 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 14/15 spratova

Na prodaju trosoban stan 104m²- Palilulska rampa

Palilula, Niš

Na prodaju 3.5 stan na Paliluli, u blizini Palilulske rampe. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat). Kvadratura: 104m²... više

170.000€ (1 634 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 104m²
  • 4/6 spratova

Na prodaju četvorosoban stan – luksuzna novogradnja, Crveni pevac (blizina F

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom... više

195.800€ (2 225 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 88m²
  • 1/6 spratova

Prodaja četvorosobnog stana 91m² – luksuzna novogradnja u centru Niša na O

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se četvorosoban stan površine 91m² u luksuznoj novogradnji na prestižnoj lokaciji u centru Niša, na Obilićevom vencu. Stan se nalazi... više

200.000€ (2 197 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • 4/7 spratova