Za upit prodaja stanova Nis pronađeno 560 oglasa

3.0, Stan u kući, Duvaniište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u Duvaništu, u blizini su Ekonomska škola, Stop-Šop,... više

130.000€ (2 031 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Novogradnja sa pogledom na Nišavu, 64,42 m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i... više

157.830€ (2 466 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju troiposobni stan u novoj zgradi, potpuno opremljen sa dvoristem od 1

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju vrhunski troiposobni stan u prizemlju nove zgrade. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, trpezarije koja može imati funkciju i... više

200.000€ (2 272 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 88m²
  • Prizemlje

Četvorosoban stan u kući 88m2

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju izuzetno funkcionalan četvorosoban stan u potkrovlju kuće. Sa 88m2 pametno projektovanog prostora, ovaj stan je prava retkost na... više

123.000€ (1 397 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 3/3 spratova

Jednosoban stan, prizemlje, Mokranjčeva, 30 m2

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju jednosoban stan ( u katastru - posl.prostor) u prizemlju kvalitetne stambene zgrade u nižem delu Mokranjčeve ulice,... više

51.500€ (1 716 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/4 spratova

Sprat u kući, 75 m2, Duvanište

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju stan u kući m2 u Duvaništu. 75 m2 . Stan se nalazi na drugom spratu novije kuće i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i... više

130.000€ (1 733 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • Prizemlje/2 spratova

Sjajna ponuda kod Čaira!

Čair, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Čair, Gradska bolnica, prodaje se odličan 1.5 stan, 36m2, na 13. spratu od 13. u zgradi sa 2 lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

82.400€ (2 288 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 13/13 spratova

Jednoiposoban stan 45m2, Palilula

Nova železnička kolonija, Palilula, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan 45m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan je uknjižen na 32m2, zahvaljujući iskorišćenim kosinama i... više

75.000€ (1 666 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 7/7 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 51.09m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

91.962€ (1 803 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan, 33m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan 33m2, kod Fakulteta zaštite na radu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom... više

71.000€ (2 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 5/6 spratova

Jednosoban stan, 40 m2, na prestižnoj lokaciji

Medicinski fakultet, Medijana, Niš

Stan se nalazi u zgradi na uglu Dragiše Cvetkovića i Sremske ulice, odmah uz park Svetog Save i bulevarske pijace. Svetao. Dvostrano orijentisan... više

57.000€ (1 425 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 6/6 spratova

Stan, dvosoban, Rasadnik, Palilula

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan na Paliluli, u blizini pijace, vrtića, pošte, osnovne škole i supermarketa. Odlična investicija kako za život, tako... više

120.000€ (1 967 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 6/7 spratova