Za upit prodaja stanova do 25000 evra pronađeno 20 oglasa

ZAMENA STANA!

Selenča, Sombor

ZAMENA ZA MANJI STAN NA 1.SPRATU! STAN! Selenča, kod kafića Rolex, veličine 66m2 na 1.spratu! Sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje... više

1€ (0 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

Banovo brdo, stan 67 m2, uknjižen ID#1555

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

BANOVO BRDO , UKNJIŽEN, ODLIČAN STAN U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj gradnji, smešten u najlepšem delu Banovog brda – pravoj... više

650€ (9 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • Visoko prizemlje/7 spratova

Oglas

Centar, Zlatibor

Uživajte u savršenom spoju planinskog vazduha i vrhunskog komfora. Prodajemo moderne stanove u neposrednoj blizini centra Zlatibora, dizajnirane... više

2.300€ (67 €/m²)

  • soba
  • 34m²
  • /6 spratova

Stan u kući za adaptaciju - Idealna prilika za kreativne duše!

Centar, Jagodina

Nudimo vam stan u kući pored železničke stanice, koja datira iz 1930. godine. Stan je u izvornom stanju i pruža vam sjajnu priliku da ga adaptirate... više

20.000€ (444 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1/1 spratova

RENOVIRANA GARSONJERA U CENTRU RESAVICE

Resavica (varošica), Okolina, Despotovac

Na prodaju garsonjera od 29 m² na drugom spratu, idealna za samce, parove ili kao investicija za izdavanje. ✅ Novi prozori ✅ Postavljen laminat... više

25.000€ (862 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 2/2 spratova

Stanovi u izgradnji 39.32 m² – 96.47 m², Obrenovac

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo stanove u novogradnji, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra... više

1.650€ (42 €/m²)

  • soba
  • 39m²
  • .sprat

KUĆA-STAN!

Josićko naselje, Sombor

DVORIŠNI STAN! Manji objekat, zaseban,od cvrste gradnje,više je kao manja kucica koja se koristi u povrsini od 42m2,od čega je stan 35m2,uknjiženo.U... više

23.000€ (657 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • Prizemlje

EKSLUZIVNO! Prodaja stanova u novogradnji - širi centar Obrenovca! - 1.800€/

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderni i funkcionalni stanovi površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u širem centru... više

1.800€ (45 €/m²)

  • soba
  • 40m²
  • .sprat

Jednosoban stan u centru grada

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Izdaje se stan u zgradi novije gradnje na drugom spratu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila.... više

400€ (10 €/m²)

  • 1 soba
  • 39m²
  • 2/3 spratova

DVORIŠNI STAN U SVETOZAR MILETIĆU

Svetozar Miletić, Okolina, Sombor

DVORIŠNI STAN! U centru sela, nedaleko od škole, prodaje se dvorišni stan veličine 74m2. Sagrađeno od čvrstog materijala, poseduje 2 sobe, dvenvi... više

20.000€ (270 €/m²)

  • soba
  • 74m²
  • .sprat

Prodajem stan u Moroviću-Šid

Morović, Šid

Na prodaju prizeman stan, odmah useljiv, po dogovoru polunamešten ili prazan. Stan se nalazi u Šidskoj ulici, u blizini centra sela, na obali... više

25.000€ (625 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje

Ekskluzivni stanovi 141 m² – 164 m², Obrenovac, Rvati - 1700€/m2 (cena sa

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom predstavljamo vam 4 novoizgrađene ekskluzivne kuće, međusobno povezane u naselju Rvati u Obrenovcu . Svaka stambena... više

1.700€ (12 €/m²)

  • soba
  • 141m²
  • /3 spratova