Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1299 oglasa

Renoviran trosobni stan u centru, II sprat, 103 m2 plus dodatni prostor

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju renoviran trosoban stan, sa prostranim sobama, na II spratu kvalitetne zgrade bez lifta i sa malim brojem stanova.... više

237.130€ (2 302 €/m²)

  • 3 soba
  • 103m²
  • 2/2 spratova

Šojka, lux kuća , 450 m2, centar, eg

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se lux kuća po plus vpr plus jedan, u osnovi 150m2, ukupno oko 450 m2, na placu od 288 m2 u blizini Šojke. Kompletno je izgrađena od... više

500.000€ (1 111 €/m²)

  • 450m²
  • 1/1 spratova

Prodaje se plac u naselju Gabrovačka Reka

Gabrovac, Palilula, Niš

Prodaje se plac površine 1994m2 u naselju Gabrovačka Reka. Plac se nalazi u prirodnom okruženju sa pogledom prema Suvoj Planini i Tremu. Postoji... više

16.000€ (8 €/m²)

  • 1994m²

Moderna kuća u širem centru grada, 150 m2

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju novoizgrađena kuća u širem centru grada, planirana i izgrađena po svim savremenim standardima gradnje, za udoban... više

318.000€ (2 120 €/m²)

  • 150m²
  • 1.sprat

Poslovni prostor 1840m2 na placu od 40 ari

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju poslovni prostor koji se sastoji od dve zgrade tehničkih usluga ukupne površine 1840m2 (veća 1200m2 i manja 640m2) kao i stražarske... više

1.450.000€ (788 €/m²)

  • 1840m²
  • Prizemlje

Dvoiposoban stan u centru 107000 eura

Centar, Medijana, Niš

Stan u centru grada. Stan je na zadnjem 5. spratu u zgradi bez lifta. Poseduje dve spavace sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, hodnik,... više

107.000€ (1 597 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 5/5 spratova

Kuća, Komren, Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju deo kuće u samom centru naselja Branko Bjegović. Kuća se nalazi na placu od 2.5 ara. Odmah do kuće su mnogobrojne prodavnice, autobuska... više

95.000€ (475 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Kuća u Berbatovu, 90 m2, plac 678 m2

Berbatovo, Palilula, Niš

Na prodaju kvalitetno građena i održavana kuća u selu Berbatovo, blizu Niša, ukupne površine 90 m2 u dve etaže, na lepom placu... više

39.000€ (433 €/m²)

  • 90m²
  • 1.sprat

Ekskluzivna novogradnja u centru 64.59m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na šestom spratu,... više

184.730€ (2 886 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 6/8 spratova

Plac u Niškoj Banji, urbano, iznad budućeg Aqua parka, 294 m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac - udeo na parceli od 294 m2 u urbanom delu Niške Banje, iznad budućeg Aqua parka, sa izgrađenim temeljom za... više

35.000€ (119 €/m²)

  • 294m²

Na prodaju četvorosobni stan kod Čaira

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosobni stan sa pogledom na park Čair. Stan je u novogradnji, površine 82.80m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Strukturu... više

204.900€ (2 468 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 3/5 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 50.57 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

122.380€ (2 447 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/5 spratova