Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1299 oglasa

Vikendica 50m2, Ostrovica, plac 23ara

Ostrovica, Niška banja, Niš

Na prodaju vikendica 50m2, čvrste građe u naselju Ostrovica, na prelepom mestu u prirodi, oaza mira na 23ari placa sa vinogradom, voćnjakom... više

29.000€ (580 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Dvoiposoban dupleks u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u strogom centru Niša, kod SUP-a. Nalazi se na petom, poslednjem spratu u zgradi starije gradnje bez lifta, etažno grejanje.... više

125.000€ (1 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju plac u Donjem Međurovu površine 5400m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Prodaje se plac u selu Donje Međurovo kod Niša, opština Palilula, uknjižene površine 5400m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored puta,... više

78.000€ (14 €/m²)

  • 5400m²

Plac u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Gornjem Matejevcu, na odličnoj lokaciji pored asfaltnog puta. Na placu se nalazi kuća površine 50m2, sa priključkom za struju... više

21.000€ (65 €/m²)

  • 320m²

Plac 1119m2, Donja Toponica

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Toponici, površine 1119m2. Plac je poljoprivredno zemiljište, okružen je kućama, u neposrednoj blizini Južne Morave.... više

10.000€ (8 €/m²)

  • 1119m²

Na prodaju plac 60,7 ari u Pasi Poljani

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju plac 60,7 ari u Pasi Poljani. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene. Prema informaciji o lokaciji stepen izgrađenosti... više

188.000€ (30 €/m²)

  • 6070m²

Novogradnja u blizini OŠ "Mika Antić", 1.5, 45 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji P+VP+2,u blizini OŠ "Mika Antić, 45 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,... više

76.500€ (1 700 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 2/3 spratova

Plac Merošina 2119m2

Merosina, Merosina, Niš

Na prodaju odličan plac u Merošini površine 2119m2. Vodi se kao poljoprivredno zemljište. Plac je pravougaonog oblika. Privatna svojina 1/1.... više

34.000€ (16 €/m²)

  • 2119m²

Odličan komforan trosoban stan 124m2, centar - kod Dušanovog bazara, 2.sprat

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, komforan, trosoban stan, uknjižene površine 124m2, u centru grada, u blizini Dušanovog Bazara. Nalazi se na top lokaciji... više

227.000€ (1 830 €/m²)

  • 3 soba
  • 124m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja na Panteleju, 1.5, 43.99 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 43.99 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa... više

81.380€ (1 892 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju funkcionalna vikendica idealna za ljubitelje prirode i tišine.

Ćele kula, Medijana, Niš

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak... više

50.000€ (666 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje

Šojka, lux kuća , 450 m2, centar, eg

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se lux kuća po plus vpr plus jedan, u osnovi 150m2, ukupno oko 450 m2, na placu od 288 m2 u blizini Šojke. Kompletno je izgrađena od... više

500.000€ (1 111 €/m²)

  • 450m²
  • 1/1 spratova